Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislánynak lehet...

1 éves kislánynak lehet nőgyógyászati problémája, fertőzése?

Figyelt kérdés
Kislányom mindig a nunciját fogdossa ha leveszem a pelust kb 1 hete, és ha törlőkendővel kitörlöm neki sír mindha fájna neki, de nem piros nem látszik rajta semmi. Mi lehet ez?
2011. jan. 8. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom lehet e e problémája, de nekem a 15 hós lányom is mindig fogdossa. Szerintem most ismerkedik ezzel a részével, de ő nem sír ha törlöm neki.
2011. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy belül a hüvelyben van valami ami fájhat neki és azt te nem látod. Mindenesetre a törlőkendőt hanyagold egy ideig, én 4 felé vágtan egy textilpelust és amikor piros volt a popója, azzal töröltem neki meg. Az én lányomnak minden baj a végbélnyílásnál csapódik ki.
2011. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem piros a puncija? Nincs valami rendellenes folyása?
2011. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem piros. Múltkor volt neki a kisajkak mellett valami fehér (olyasmi mint ha folyás lett volna) de arra gondolok hogy talán a popsikrém mehetett bele. Nem tudom...:(
2011. jan. 8. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is fogdossa a nuniját, ha leveszem róla a pelust.A szeméremdombját piszkálja,ismerkedik, vagy tetszhet neki hogy krémes,mert utána mindig nézi a kezecskéjét is.Viszketés nem hiszem, mert akkor odanyúlna akkor is, ha rajta a pelus,nem?Ha viszket, viszket ruha alatt is:-(((De nekünk már egyszer pirosnak találta a doktornő a nunit, ezért canesten krémmel kellett kenni pár napig.Ha van otthon bekenheted neki vele,ártani nem árt, és te is megnyugszol.
2011. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!