Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislánynak Karácso...

Másfél éves kislánynak Karácsonyra mit érdemes venni? Mivel játszik egy ekkora gyerek? Nincs a környezeteben másik kicsi így sajnos nem tudom.

Figyelt kérdés
10 ezer forint összegig kb.
2011. okt. 20. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi babakonyhát veszünk neki.Tescoban láttunk 4ezerért,itt a kinaiban nagyobbat 7ért. Szzerintem ezt tovább is tudja használni. Az enyém szombaton lesz másfél éves..
2011. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Szerény véleményem szerint: Gyűlölö, a sok műanyag, ezerféle szinnel ellátott kavatokat, a gyermeket összezavarja, túl sok inger éri, zavaróvá válnak!!! felejtsük el ezt az anyagias divatvilágot kicsit, és gondolkozzunk anyaként, mi hat fejlődésére pozitivan. Rengeteg fejlesztőjáték van, sokkal emberközelebbiek a természetes anyagokból készül pl fa játékok...

pl. fa formabedobós,rajzfejlődése most fog kezdődni, ismerkedjen anyagokkal, gyúrma, kréta, stb, mesekönyv valami fejlesztő extra könyv, annyi okos játék van, csak ne sajnáljunk időt utánnajárni, egyszerű megvenni az első rózsaszin műanyag borzadályt, nekünk jobb, de a gyereknek???

Üdv: egy bölcsis gondozónő

2011. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

baby taxira gondolnék még a leírtakon kívül...


Meg Fischer Price zenélő bödön -

formákat lehet beledobni, és a bödön mondja, mit dobtál bele. Ha belenyúlsz, meg énekel. Nekünk is volt, tuti jó. Ez kb. 5-6 ezer Ft.

2011. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Baby taxi,meg bödön van neki,meg tanuló kutya is,meg valami mászó mackó is.Olyan nehéz,mert nagyon sok mindene van....

2011. okt. 20. 18:40
 5/14 A kérdező kommentje:
ja még annyit,egy ekkora gyerek tud gyurmázni????Nem eszi meg?? :)))
2011. okt. 20. 18:41
 6/14 anonim ***** válasza:

akkor tényleg nehéz :)

Szerintem nem eszi meg a gyurmát, ha ott vagy vele és figyelsz rá...

2011. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megfogja próbálni megenni, :) és megkóstolni, mert ismekedik az anyaggal, ezért jössz te :) anya, aki ezt nem engedi.. amúgy biztos van gyerek aki már kóstólt gyúrmát, nem hiszem hogy túl finom, és elcsemegézgeti.. :)

trambulin is nagyon fejlesztően hat a gyermekekre! tudom ajánlani :)

2011. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom ennyi idősen a fa kirakót szerette, olyan 20-30 db-os volt, pár nap után kirakra az egészet, sokáig játszott vele.

Még a bogyóhúzogatót szerette. Ezen kívül könyvek, legó.

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Itt egy korábbi kérdés, sokkal jobb válaszok érkeztek, mint ide.

Trambulin, egy másfél évesnek?:) Tudomásom szerint olyan 2 éves kora körül kezd el szabályosan páros lábbal ugrálni egy gyerek, vagy tévedek? Szerintem ilyen kicsinek még nagyon balesetveszélyes!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!