Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fejlesztő, segítő, tanuló....

Fejlesztő, segítő, tanuló. Ezek mind valóban szükséges játékok, vagy csak reklámfogás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy kisgyereket minden játék fejleszt, mindennel tanul valamit. Pont olyan jól el tud játszani és pont ugyanazt tanulja meg egy sima rongybabával való játékból pl, mint a több tízezer forintos beszélő ChouChou-tól, sőt.
2011. jan. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

sŐT AMIT MAGÁNAK KELL KITALÁLNI JÁTÉKOT, SOKKAL JOBBAN FEJLESZTI A KREATIVITÁSÁT! aZ ENYÉMEIMNEK IS VANNAK DRÁGA FEJLESZTŐ JÁTÉKAI, DE HIDD EL, SIMA WC PAPÍR GURIGÁKKAL SOKKAL TOVÁBB JÁTSZANAK, MINDENFÉLÉT. hATALMAS A KÉPZELŐEREJÜK ÉS A FANTÁZIÁJUK.

AZ A BAJ, AZ EMBERT HÚZZA A KÖRNYEZET ÉS LASSAN MUSZÁJNAK ÉRZI MEGVENNI A DRÁGA JÁTÉKOT MERT HÁT NEHOGY MÁR SZEGÉNY ENYÉMNEK NE LEGYEN. EZ MÁR TUDATALATT IS MŰKÖDIK.ÉN IS UGYANÚGY MEGVETTEM NEKIK, DE ŐSZINTÉN BÁNOM.

2011. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak reklámfogás, habár biztos vannak olyan babák akiknek ezekre a játékokra szükségük van. Az én lányom nagyon ritkán játszott ezekkel a játékokkal, mondjuk sok ilyet nem is vettünk neki. Ő elvolt egy fakanállal meg egy műanyag tállal is, hiába volt ott a 8-10E ft-os játék is. Felesleges megvenni neki, én is bánom már hogy annyi pénzt kiadtunk hülyeségekre. El vannak rakva, aztán majd a tesó hátha értékeli.
2011. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem és egyenlőre nem is akarok ilyen drága játékot vennni a lányomnak. Minek? Meg pénzem sincs rá. Akkor már inkább a kajájára költöm.
2011. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi örököltünk mindent amink van, így a játékokat is, van pár drágább, érdekes darab, de jobban szereti a nejlon zacskót :) mint az akármilyen játékot, csak a zacsira figyelni kell, h nehogy kiharapja-lenyelje...
2011. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ásványvizes flakon, fakanál, rossz klaviatúra, befőttes üveg fedő, popsitörlős doboz, és a 300 Ft-os csörgő. Ezek a kedvenc játékai. Nekünk is van néhány drágább játék, amit kaptunk, de le se tojja azokat:)
2011. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fejlesztő pedagógus vagyok, de nem igazán vettem az unokámnak készségfejlesztőket. Aztán nálunk valahogy meglátta a Differixeket, memória játékokat, aztán rakosgatni kezdte. Nagyon meglepődtem, mert 1 perc alatt kirakta a hatéveseknek valót, azóta ha itt van, mindig előveszi valamelyiket. Nagyon szereti. Nem tiltom, de nem is erőltetem, a legjobb, ha magától csinál valamit. Már szinte mindent felismer a képeken, de a színekkel még nincs tisztában.

A fiam pici korában órákon át játszott egy alumínium ételhordóval, szétszedte, összerakta:) Pedig nekünk kifejezetten sok készségfejlesztőnk volt, már akkor is. Őt leginkább az építőjátékok érdekelték.

2011. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!