Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszenek ezek a nevek?

Hogy tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Ezek közül fogunk választani a második babócánknak még nem tudjuk hogy fiú-e vagy lány !


fiú:Joel,Teo

lány:Lia,Roxána,Hanna,Kornélia



Esetleg ismertek e Joel nevű emberkét Joelnek vagy Dzsoelnek ejtik?Esetleg Hoel?


Egyértelműen nem az idegenek szava alpján fogunk dönteni csak érdekelne ha meghallanád hogy így hívnak egy kis gyerkőcöt hogy tetszene?Köszönöm szép napot!


2011. jan. 9. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Hanna, Kornélia szép. A többi nekem nem tetszik.
2011. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Teo,Lia,Kornélia a nyerő.
2011. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A Teo, az a Teodor becézése, a Lia pedig az Amáliáé,és a Kornéliáé.A Joel nem tetszik, főleg nem egy magyar névhez. A Hanna aranyos.
2011. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A kisfiunk 20 hónapos őt Bencének hívják...
2011. jan. 9. 11:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom a Joelt hogy kell ejteni...az én fiam Járed. Járednek kell ejteni de nagyon sokszor Dzsared vagy Dzsáred lesz belőle.

Nekem a Joel vagy Zsoel lenne vagy Dzsoel..:)

A Teó nagyon nagyon nem tetszik, de csak mert ismertem ilyen nevű embert nem is egyet és nem voltunk jóban:)

A lánynevek közül mind tetszik:)

Sok függ a vezetéknévtől is, nekünk pl. egy taú a vezeték név, szóval rövid, így ilyen mint a Lia szóba se jöhetett sajna.

2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A Hanna nagyon nem tetszik!Iszonyat divatnév lett,rengeteg van belőle.A mi családunkban pl.4 az elmúlt 5 évben.A többi mind nagyon jó!Persze kellene tudni a vezetéknevet és akkor könnyebb megmondani melyik jó hozzá!
2011. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A Rigler vezetéknévhez keressük!

És itt ahol mi élünk itt egy Hanna sincs !

2011. jan. 9. 11:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Teo tetszik és a Hanna, bár sajna ez elég divatnév lett.
2011. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hanna helyett esetleg Johanna?
2011. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rigler Joel és Rigler Teo nem hangzik valami jól, alig lehet kimondani, viszont a Bence aranyos hozzá, de ez a két név elég borzasztó (már elnézést).

Rigler Lia - ezt nem lehet kimondani, Rigler Kornélia szintén nyelvtörő. Roxána nem tetszik.

Rigler Hanna aranyos így együtt.

2011. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!