Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik név /nevek tetszik...

Melyik név /nevek tetszik /tetszenek a legjobban az alábbiak közül? (Kérlek Benneteket, hogy 2 nevet válasszatok! ) Illetve melyik illik a "Hunyadi" vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
Női nevek: Éva, Mária, Ildikó, Katalin, Erika, Erzsébet, Zsuzsanna, Andrea, Judit, Ágnes, Ilona, Anikó, Edit, Gabriella, Tünde, Krisztina, Márta, Csilla, Anna, Gyöngyi, Marianna, Margit, Julianna, Ibolya, Mónika, Magdolna, Irén, Piroska, Klára, Tímea, Hajnalka, Szilvia, Rita, Eszter, Valéria, Veronika, Györgyi, Anita, Rozália, Enikő, Aranka, Gizella, Edina, Zita, Angéla, Emese, Teréz, Melinda, Ágota, Etelka, Terézia, Jolán, Lívia, Mariann, Batrix, Viktória, Brigitta, Bernadett, Dóra, Borbála, Nóra, Rózsa, Róza, Olga, Orsolya, Eleonóra, Júlia, Sarolta, Kornélia, Kinga, Emőke, Hedvig, Henriett, Zsófia, Elvira, Irma, Lilla, Noémi, Adrienn, Ida, Annamária, Emma, Adél, Viola, Emília, Hilda, Izabella, Sára, Dorottya, Cecília, Helga, Gyöngyvér, Zsuzsa, Réka, Renáta, Aliz, Barbara, Otília, Marietta, Gertrúd.
2011. máj. 25. 15:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Julianna, Hajnalka
2011. máj. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

húúúú, van ám listátok:):):)

Hunyadi Gabriella, Anna, Kinga,Réka,Barbara. szerintem ezek illenek a legjobban. De ami nekem tetszik az összes közül A Gabriella, és Emília (bár utóbbi nem illik a vezetéknevetekhez szerintem)

2011. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Húh, szinte felsoroltad az egész naptárat! :)

Nekem az Emma és az Anna tetszik legjobban. Szerencsétek van, mert a Hunyadi vezetéknévhez sok passzol. Illetve még a Helga is tetszik az alliteráció miatt.

2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:

Zsófia és Dóra

Ezek szerintem a Hunyadi vezetéknévhez is illenek.

2011. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Szerintem szűkítsétek le a listát kb 10-re, majd tett fel újra a kérdést.

Olyan sokféle választ fogsz kapni így, hogy sokra nem mész vele.

2011. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Jó ég, mennyi név :)

Anikó, Tünde, Csilla, Tímea, Enikő, Zita, Emese, Kinga - ezek a kedvenc neveim, ebből a két lányom: Csilla és Emese :)

2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Réka, Róza
2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hallgass masokra...Nekem a Lili,es a Jázmin tetszik.
2011. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Eszter

Júlia

2011. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Eszter, Erika
2011. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!