Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfáztam, nagyon fáj a...

Megfáztam, nagyon fáj a torkom, folyik az orrom. Fokhagymát ehetek ha szoptatok?

Figyelt kérdés
fokhagymás piritóst akarok csinálni,de nemtudom ehetek-e,szoptatok,6hónapos a fiam.Nemtudom kelleni fog e neki utána,mert ugye az érződik a tejen,meg a bőrön is...anno anyum hugomat igy szoktatta le a ciciről,csak annyi különbséggel,hogy körbekente,bekente vele a mellét.Ehetek szerintetek vagy nem?
2011. jan. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld ki, de csak kicsiben. minden baba másképp reagál az ételekre. ha nincs gond, holnap ehetsz többet.
2011. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem ennék... Nagyon erős íze van, szerintem nagyon megváltoztatja a tej ízét... Én a szoptatás alatt még hagymát sem nagyon mertem enni...
2011. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ettem,mert engem csak ez hoz helyre sajnos..de csak 2 kis cikket dörzsöltem bele a 2 szelet piritósba,remélem ennyitől nem lesz baj,és elfogadja ugyanúgy....azt nemtudja valaki mikor "ürül"ki a tejből a hagyma?
2011. jan. 9. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős a baba? én 3 hós korától mindent eszek, sose panaszkodott!:D
2011. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
6hónapos,szerencsére nem volt gond,ugyanúgy szopizott:)
2011. jan. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!