Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségesek a bébiételek?...

Egészségesek a bébiételek? Kétségbe essek, hogy a 8 hónapos babám inkább azokat részesíti előnyben?

Figyelt kérdés
Hiába főzök neki minden nap,megy a kukába,vagy én eszem meg. Pár kanál után fintorog szegény...
2011. jan. 9. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A bébiételek kifejezetten a babák igényei szerint vannak kialakítva. Egészen biztosan nem károsak a kicsikédre, emiatt nem kell aggódnod.


A baj velük inkább az, hogy drágák, és ha csak azt eszi meg a baba, az felér egy anyagi csőddel.

2011. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyen idősen az én fiam is csak ezt ette meg.aztán elkezdtem kicsit fűszerezni az ételeit és visszatért az én főztömhöz
2011. jan. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekorvosunk szerint jobbak, mint a házi koszt, már ha anyuci nem túl gyakorlott szakács, és szétfőzi a zöldségeket, ezáltal kifőzve belőlük az összes vitamint. Nyilván a házi koszt a tuti, de ezek az ételek direkt babáknak készülnek, tehát nagyon is jók, csak hát drágák. Bár, egyszer Én kiszámoltam kislányom fogyasztása szerint, hogy mibe kerülne, ha Én megfőzném mindig ugyanazt. Hát havi 5-6ezer Ft különbségre jött ki maga a ráköltés, de ne felejtsük el, hogy az üvegesekkel neked nincs munkád, nem megy az időd, amit vele tölthetnél, vagy netán pihenhetnél....
2011. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 18 hónapos koráig nem volt enni mást. Napi 3x egy üveggel. De abból is csak a Hippeset. Közel 30 e ft volt havonta.

Tényleg kész anyagi csőd volt, de a fiam egészséges, nem lett semmi allergiája. Most sem nagyétvágyú, de legalább a mienket eszi.

2 éves

2011. jan. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen olyat vegyél ami nem tartalmaz tartósítószert,cukrot stb és akkor azok egészségesek!Az más kérdés,hogy tényleg sokba kerülnek!Bár ha figyeled az akciókat akkor jobban jössz ki!A héten pl a Tescoba az Univeres bébiétel 179 ft volt!Na erre már én is azt mondtam,hogy nem kotyvaszgatok!
2011. jan. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Magamra nincs időm főzni,rendelek ebédet,de a kisfiamnak lelkesen készítek minden nap akár többféle zöldségpürét is,és nem kell neki. Már eljutottam oda,hogy örülök,ha valamit megeszik,ha bébiétel,hát bébiétel. A Tescoban mi is bevásároltunk a héten! :)))

Azért mellette próbálkozom,hátha néhány ételt a házi kosztból is megszeret majd. A friss gyümölcsökkel eleve gond van a tél miatt...

2011. jan. 9. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Még egy tipp, DM-ben van pontgyűjtő kártya, válthatsz ki kuponokat a pontjaid alapján, utoljára Én 25% kedvezménnyel vásároltam.
2011. jan. 11. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!