Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nincs ráírva egy ruhára a...

Ha nincs ráírva egy ruhára a mérete, akkor, hogy tudom megállapítani, hogy hányas?

Figyelt kérdés

pl van itt előttem egy rugi: 35 cm a fenekétől a válláig, tehát a leghosszabb részen. ez hányasnak felel meg?


kezdő kismama vagyok és van egy kelengyelistám a klasszikus számozással: 50 56 62 68, stb... ezzel kéne összeegyeztetnem a ruhákat, amiket kaptunk, de sokon nincs címke


2011. jan. 10. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

A méretek végül is a baba hosszára utalnak, tehát az 56-os, kb. 56 cm körüli hosszúságú babára jó, azaz ha leméred a ruhát teljes hosszban, olyan 40-45cm-nek kell lennie (+ a baba feje) így jön ki az 56.

De az a tuti, ha hozzáméred azokhoz a rucikhoz amikben van cimke (igaz lehetnek eltérések a méretekben gyártótól függően.)

2011. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!