Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van salátafőzelék bébiétel?...

Van salátafőzelék bébiétel? Ha igen milyen márka és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Doktornénink mondta, hogy adjak, de nem merek a most kapható salátákból adni neki :(
2009. jan. 30. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem tudok róla h lehetne kapni....

de nekem a dokinéni mondta h simán adhatok neki olyat csak nagyon át kell mosni, levelenkénk és semmi baja nem lesz tőle....

2009. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jan. 30. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem vennék a babának salátát a kereskedelemből, sőőt még öreg mama kertjéből sem. a salátának van a legnagyobb zöld felülete, és a legtöbb szermaradék és egyéb káros anyag van a salátában - pont a nagy zöld felület miatt. Ha minden mást eszik a kicsi akkor nem lesz gond ha a saláta kimarad az étrendből.


Ez az én véleményem, de döntsd el te mit szeretnél adni a kicsidnek enni.


És én sem láttam még salátás üveges bébiételt.

2009. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi neked is

pont ez a problémám nekem is, mert úgy tudom, hogy rengeteg mérget szív magába és nem hiszem, hogy a most kapható saláták emberi fogyasztásra alkalmasak lennének, bár kis mennyiségben bizti nem gáz

azt hiszem, hogy ezt most mégsem fogom beleépíteni a baba étrendjébe, majd inkább elkezdjük a spenótot 1 hónap múlva

2009. jan. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!