Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiétel márka vált be...

Melyik bébiétel márka vált be nektek és miért?

Figyelt kérdés
Nekünk ízlik a nestlé, az univer, viszont a kecskeméti répapüréje nem volt túl finom...
2010. jan. 26. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

a kecskeméti húsosak nem ízlettek neki először, de most már 10 hónapos, simán megeszi azokat is.

az univer nagyon jó, és olcsó, de nem sokáig lesz elég, mert kisebb, mint a többi.

a hipp a legjobb, de nagyon drága. amúgy a kecskemétit is a hipp gyártja, de korántsem ugyanaz.

a nestlé nagyon jó, de a dm-es babylove bébiételekkel sincs semmi gond.

2010. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
univer bevált +a kecskeméti is ,de leginkább én kutyvasztok:)
2010. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Amíg kicsi volt a babám, univert vettünk, mert az a legkisebb kiszerelésű bébiétel. Mikor már nagyobb lett, áttértünk a kecskemétire. Mikor még annál is nagyobb lett a nestlé 1 év feletti ételeit vettük.

Csak gyümisekből kecskemétit szoktam venni. Főzelékeket inkább most már csak főzök neki, úgyhogy már a nestlét nem veszem.

Hipp biztos fincsi, de drága nagyon. A babylove nem ízlik a babámnak.

Vannak még ilyenek, hogy Hamé, Ovko (tescoban lehet kapni), ezeknek elég fincsik a gyümölcsösei, azokat szereti a babám.

2010. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk az univer vált be nagyon, nem is drága, és még íze is van, én bébim nagyon szereti
2010. jan. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,megkerdezhetem a Babylove bebietelek arat?
2010. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
első vagyok, 250-330, attól függ, hogy milyen. de nagyon változatosak.
2010. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a hipp vált be. Mást nem evett meg a baba és én se szívesen adtam neki.Egyszer kapott nestlét de hasmenése lett tőle. Egy idő után meg már inkább én készítettem neki a hamikat.Jó evő.
2010. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Bea24 ***** válasza:
Nekünk is a Hipp vált be, én mindig ezt adom neki, ha nem én főzök és nagyon szereti is. :)
2010. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hipp. semmi mást nem evett meg 1 éves korig. nem ízlett neki a többi üveges sem és azt sem amit én főztem.
2010. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a gyümölcsös bébiételekből szereti a Hippet, Nestlét, Univert,Bebivitát ( Mülleres ) és a Kecskemétit is. A húsos ételekből csak a Hippet és a Nestlét eszi meg.
2010. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!