Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák mi a foglalkozásotok,...

Anyukák mi a foglalkozásotok, hol dolgoztatok a baba előtt és mit?

Figyelt kérdés

Van 2 gyermekem, és bár határozatlan a szerződésem, de oda nem tudok visszamenni dolgozni. Viszont nincs szakmám, elképzelni sem tudom, hogy mit kéne tanulnom, amivel el tudok helyezkedni valahol a GYES után.

32 vagyok


2011. jan. 11. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
K&H Bankban voltam befektetési tanácsadó - oktogoni fiókban. Most szeptemberben megyek vissza dolgozni, ha kisfiam 2 éves lesz. Ha minden igaz, akkor ide Vecsésre visszavesznek a fiókba, ahol lakunk. Ha nem sikerül a lakhelyünkön, akkor a környéken igyekeznek nekem találni helyet, hogy kisfiamat tudjam vinni bölcsibe.
2011. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szociológiát végeztem, közvélemény kutatásban dolgoztam, a Szonda Ipsosnál.
2011. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

közgazdászként dolgoztam, de informatikai területen, külföldi projekteket vezettem egy multinál. Nagyon remélem, hogy lesz helyem mire visszamennék!!


Nem lesz könnyű dolgod tanulni gyerek mellett, de feltétlenül érdemes, ha nincs szakmád! Egy diploma és egy angol vagy német társalgási szintű nyelvtudás manapság a minimum egy jobb álláshoz.

2011. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Postarorgalmit végzetem, abban dolgoztam 8 évig, majd onnan eljöttem. Utána minden voltam, csak halott német katona nem...

Aztán mikor az ország másik végére költöztem a férjemhez, egy hónapot dolgoztam benzinkúton, -maga volt a pokol. 2 napot az árkádban egy üzletben, az még poklabb volt, majd kikötöttem egy nyílászáró szaküzletben értékesítő-adminisztrátorként, de minimálbéres 4 órásba, és itt estem teherbe. Jó , mi??

Most már én is keresgetek állást, de fogalmam sincs mit...

Mondjuk azóta abszolváltam informatikus könyvtáros-művelődésszervező kétszakon, a könyvtár halott, bízom a művszerben megy egy ismerősben. most még nem éget a munka, nézegetek, ha van olyan adminisztratív állás, amire lehet jelentkezek, de ennyi. Nem tudom mi lesz...

Tudod, hogy az első olyan OKJ-s vizsga, amit hirdetnek nappali szakon alanyi jogon ingyenes? KEress valamit..)

2011. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagyravágyó...

Legyen munkám, amit szeretek, és NE irodai legyen, azokból elég volt.

2011. jan. 11. 14:42
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, csak ötletem nincs mit kéne választani.

Az eü vonz, pl asszisztens, de nem tudom lenne e kereslet.

A gyógyszertári asszisztens is érdekelne, de mi a garancia arra, hogy el tudok helyezkedni utána....

2011. jan. 11. 14:46
 7/22 anonim ***** válasza:

Rendőr nyomozó voltam, 3 hét múlva állok ismét munkába 2 gyermek után. A régi munkahelyemre megyek vissza.


A helyedben elmennék a munkaügyi hivatalba, megkérdezném, milyen tanfolyamok indulnak, lehet azok közül is találnál számodra érdekeset!

2011. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ápolónő voltam és oda is megyek vissza,májusban.
2011. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
végzettségemet tekintve kereskedő vagyok,de ahogy már írták előttem,voltam én már minden csak akasztott ember nem.sokfelé próbálkoztam,aztán végül egy gyárban voltam minőség ellenőr,onnan jöttem el táppénzre ill gyedre.a lányom 11 hónapos de hogy hogyan tovább nem tudom,oda vissza nem tudok menni,3 műszakba,a férjem is ott dolgozik és sehogy nem tudnánk megoldani az ovit.tehát passz.erősen gondolkodom hogy érettségit befejezem,ha esetleg valaki tud veszprém megyében lehetőséget,szívesen fogadom,mert az interneten nem találtam.
2011. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szülésznő vagyok, a DEOEC-ben dolgoztam, ide is megyek hamarosan vissza
2011. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!