Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alszik 20 honapos...

Hogyan alszik 20 honapos gyermeketek? Vannak alvas zavarai? Ti hogy viselitek? Mit tesztek?

Figyelt kérdés
Az en lanyom a honap vegen lesz 20 honapos.Napkozbe max egy orat alszik ebed utan.Orokmozgo.15 honapos koraig szepen vegig aludta az ejszakat szuletesetol.De ott megvolt fazva es rajott a szeparacios szorongas es onantol nagyon rosszul alszik.Pedig egy szobaba aludt velunk de csak mellettem volt hajlando aludni.Nemreg lett kulon szobaja de nem lett jobb!Mar mindent megprobaltam de felkel ejfel elott es kettokor es nem akar visszaaludni uvolt!Hagytam sirni is ,probaltuk hogy aludjon a szobankba kisagyba ha ejszaka felkelt de ott sem csak mellettem hajlando!!!Tanacstalanok vagyunk!Most azt probaltuk hogy a parom a nappaliba es a lanyom velem aludt egesz ejszaka mondvan igy nincs miert felkellni es hatha par ejszaka felsem fog kellni ha a sajat szobajaban lesz!-apa ötlete volt!Nem tudom!Elrontottunk valamit?Mellettem nagyon jol alszik'De apa nem aludhat mindig a kanapén!Vagy ezt kinovi majd?Mitol lehet?Félne?Irnatok tanacsokat es hogy nektek hogy alszik es hogyan altatjatok hasonlo koru gyermeketek?Köszönöm!
2011. jan. 11. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem a foga jön! (szemfog gondolom) ha kibújik visszaáll majd minden addig kitartást! (az én kislányom is hónap végén 20 hónapos- ő most kivételesen jó alvó de amikor a foga jött akkor csinálta ezt)
2011. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi!Hat remelem de mar 5 honapja!12 foga van de nem latok most konkretan semmit jonni!!!
2011. jan. 11. 16:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok, nálunk is gond volt az alvással egyébként sokáig 6-10 hónapos koráig mellettem aludt a nagyágyon, apa külön ágyon ahogy nálatok is most, aztán megpróbáltam visszavinni a szobájába, na persze éjszaka sírás, aztán azt csináltam hogy a kiságyat összeforgattam egy egyszemélyes ággyal úgy hogy a fejünk ugyanott volt, így megtudtam simogatni felkelés nélkül ha felébredt, egyébként még most is így alszunk apa meg a nagyágyon, én épp most fontolgatom hogy visszaköltözök apához mert most kezdni átaludni az éjszakát! de írtad hogy átvittétek a kiságyat is és úgy se volt jó, egyébként mindig változnak hátha nem sokáig tart már ez a rossz alvó korszak!
2011. jan. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy lányunk köztünk alszik:)
2011. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos koztunk nem alhat mert a parom melyen alszik es csunya ezt mondani de rafekudne!
2011. jan. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!