Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt a babátoknak láza,...

Volt a babátoknak láza, hőemelkedése fogzás alatt? Ha igen meddig tartott?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos múlt. Tegnap este óta hőemelkedése van, 37,5 és nem megy se lejebb se feljebb. Tegnapelőtt bújt ki a második foga, lehet ettől? Amúgy jó kedvű, kicsit talán nyűgösebb, de nem náthás, szerintem a torka sem fáj, meg a füle sem?
2009. jan. 31. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányomnak 9 hónaposan jött ki az alsó 2 foga nem volt lázas csak fojt az órra meg köhögött.

Aztán 1 évesen jött a felső 2.

Most 15 hónaposak vagyunk és megint beteg lett úgyhogy jön a foga.

Az a lényeg hogy Jázminnak akárhányszor foga jön nem lázasodik be csak megbetegszik.

Remélem tudtam segíteni.

Ha a kislányodnak 37,5-nél nem meg feljebb a láza ne aggódj de azért én a helyedbe megkérdezném a gyermekorvost!

2009. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha hétfőig nem változik a helyzet megyünk dokihoz. Remélem nem lesz beteg szegényke. Köszi
2009. jan. 31. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak két napig 39 fokos láza volt, de aztán semmi, rá 1 hetére elkezdett folyni az orra meg köhögött kicsit, rá 1 hetére 2 foga bújt ki, dokinéni azt mondta, hogy a fogától volt, bár ilyen magas láz ritka. Most megint folyik az orra, de látom, hogy megint kettő jön neki úgyhogy már meg se lepődök.
2009. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy gyógyszerpárti, de a válaszom.... NUROFEN
2009. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!