Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor melyiket érdemes megvenn...

Mikor melyiket érdemes megvenni? A fisher price-os tanulo kutyust és a fisher price-os zenélö csigát (ami formabedobos, zenél is) mikor érdemes megvenni, mind a kett 6 hotol van irva de mik a tapasztlatok mikor köti le a babákat?

Figyelt kérdés
A fiamnak szertném megvenni ezeket de nemtudom melyiket mikor mert gondoltam az egyiket husvétra amikor 7-8honapos lessz a másikat meg az 1 éves szülinapjára venném meg de nem tudom melyiket mikorra?Ti még ezen kivül milyen fisher price-os játékot vettetek a hasonlo koru babáitoknak?
2009. jan. 31. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs általános érvényű tapasztalat, de ebben az életkorban sokszor még nem úgy és annyira értékelik ezeket a készség fejlesztőjátékokat ahogy azt a szülő elvárja. Ilyenkor sokszor jobban érdekli őket egy pillepalack vagy más ilyen filléres apróság. A gyerkőcök többsége inkább egy éves koruk után érez rá ezeknek a játékoknak az ízére. A mókakocka hamarabb leköti őket.


[link]

2009. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 9 hónapos, karácsonyra kapott tanuló kutyust meg fisher price zenélő pörgőt, olyasmi, mint a búgócsiga csak zenél és van hozzá 3 golyó ami pörög a tetejébe. A kutyussal még nem igazán foglalkozik, de a pörgőt nagyon szereti.
2009. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 4 hónapos, megvettük neki a tanulókutyust és a sütifaló bödönt A kutyust imádja, most még csak nézegeti,vigyorog rá, de néha eltalálja a kezével, úgy hogy énekeljen, akkor sikongat örömében. Szerintem a rakosgatós bödönt majd késöbb értékeli. A kutyust venném meg elöbb a helyedben, mert a puha, 7-8 hónaposan szerintem az jobb, a másikat meg késöbb.

Minden jót nektek!

2009. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi karácsonyra vettünk neki tanuló százlábút, és most kezdi nagyon megszeretni. 8 hós múlt.

Tudja már lapozgatni, tologatni.

2009. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk van csigánk inkább még azt élvezi,hogy kipakolja belőle a formákat, meg nyitogagtja tetejét 10hós.szerintem aranyos a sütifalót a barátnőm dicséri.
2009. jan. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk megvan a tanulókutyus,a sütisbödön meg a tanulótelefon.

Mindhármat imádja és szerintem jól döntöttünk mikor ezeket megvettük neki,mert bár van millió másik játéka is ő szinte csak ezzel a hárommal játszik:)


6.5hónapos,de már ki-be pakol a bödönbe,vagy van hogy csak külön játszik a sütikkel és mivel műanyag még dobolni is tud vele a parkettán:)

A kutyussal meg úgy játszik,hogy tudja ha megnyomja énekel vigyorogva végighallgatja,majd megint nyom egyet:)

A telefont meg püföli és az is zenél világít neki:)

A mi tapasztalatunkból kiindulva én csak ajánlani tudom ezeket a játékokat!

2009. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!