Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sport kocsit vennétek,...

Melyik sport kocsit vennétek, aminek elől dupla kerekei vannak, vagy 1?

Figyelt kérdés
Milyen sport kocsit ajánlanátok? Esernyőre csukhatót szeretnék.
2011. jan. 12. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen terepen fogod használni. Nekem 3 kerekű van, 12 colos kerekekkel, mert erdőben lakom, és itt egyedül az megy el. De ha gyakran kell bedobnod a kocsiba, inkább hagyományosat vegyél, kisebbre lehet összecsukni.
2011. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Quinny buzz-om van, csak szeretnék egy tili toli esernyő kis sport kocsit, mert kevesebb helyet foglal a kocsiban, mert ha barátnőmmel és az ő gyerekével megyünk csavarogni, 2 babakocsi nem fér be az autóba!
2011. jan. 12. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is van a kocsiban egy kis szaladgálós kocsi, egyszerű kis kínai cucc. Könnyű és kicsire össze lehet csukni, de fektethető. A 3 kerekű GRACO, azért szeretem, mert belepattintható a babahordozó, így autóból ki-be nem kellett a babát zaklatnom. Ezt a részét már kinőttük, de így is jó, mert fekvőre lehet dönteni, ha elalszik túra közben. Ráadásul most jön a tesó, így újra tudom használni, a nagynak meg marad a testvérfellépő.
2011. jan. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na most félreérthető voltam, nem 3 kerekűre gondoltam, hanem az első 2 kerék dupla, vagy szimpla legyen a 4 kerekű kocsin? 2 éves a lányom, szóval valami egyszerű kocsi kéne
2011. jan. 12. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 kerekűek voltak az ernyőkocsijaink (2gyerek), könnyebb volt közlekedni velük. (volt 1 kerekű is, de az nem jött be)

Ha érdekel, van egy eladó 2 kerekűm, unisex és nagyon jó, a 3 évesemet is simán el tudtam tolni benne, de már nincs rá szükségünk.

Esernyőre csukható, kis helyet foglal a csomagtartóban, van napfénytetője, 5pontos bizt.öve, nem nyeklik, strapabíró kis járgány.

2011. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!