Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyomnak nyaron vettunk...

Kislanyomnak nyaron vettunk vazas sima egyszeru sport babakocsit de nem volt hozza labzsak. Ti milyet vennetek?

Figyelt kérdés
Akkor eszembe sem jutott de most mar elkellene.Angliaban vagyunk de telre megyunk haza.Itt csak olyat lehet venni aminek anyag a belseje.De ha telen bele teszem a latyakos csizmaval akkor azt moshatom minden alkalommal.Itt azt tanacsoltak hogy akkor vegyem le rola a csizmat ha beultetem.Latszik nem voltak meg megyarorszagon telen!!Otthon lehet olyat venni ami belul is vizlepergeto vagy hasonlo?
2010. nov. 2. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem láttam még belül vízlepergetős lábzsákot,( persze attól még létezhet). Két fajtát ismerek, de mindnek meleg textil a bélése, polár, thermo stb... Az egyik fajta a babakocsi vázára erősíthető és csak elöl véd, ez nagyobbaknak való, akiknek a csizmájuk a lábtartón van, tehát nem koszolódik tőle a lábzsák. A másik alulról is körbefogja a babát ez a keveset mozgó kisebbeknek való inkább, akik még nem járnak. Négy gyerekem van, mindkét fajtát használtam már, de az általad felvetett porobléma nem merült fel nálunk. Ha mégis aggaszt, akkor vegyél olyat, amit lehet mosni.
2010. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan leveheted a csizmát, a meleg termó lábzsák védi őket.
2010. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!