Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pécsi anyukák!? Kissé elveszet...

Pécsi anyukák!? Kissé elveszettnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem egész 1 hónapja költöztünk ide. Egyenlőre lekötött a költözés, és a lányom beiskolázása. De van egy 16hónapos kisfiam, akivel valahová el szeretnék járni. Ismerkedni más anyukával, mert eléggé egyedül vagyunk...elveszettnek érzem magam kissé...segítenétek?
2011. jan. 12. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Merre laksz Pécsen? Nekem 5,5 hónapos a lányom, mi kertvárosban lakunk
2011. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi a Diós Dűlőn lakunk...kertvárosról hallottam sokat, de most be se tudom lőni merre van...:(
2011. jan. 12. 12:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajna tőlünk is messze laksz.

De: menjetek el babás programokra! A zsebibaba füzetben vannak mindig programok.


[link]


innen le is töltheted!

Esetleg kérdezd meg a védőnőd, nem tud-e valami jó programot a környéken. Kitartás! Jön a tavasz, a játszótéren könnyen találsz majd új barátokat!


Addig is pl . hétvégére jó időt mondanak, menjetek ki a Tettyére a játszótérre. Van játék nagyobbaknak is. Ha kell, megpróbálom elmagyarázni, hogy juthattok oda :)

2011. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez alapján odataláltok:


[link]


Északról menjetek, a Magaslati út felől, mert alul még nagyon fel van túrva a környék.

2011. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Hát azt megköszönném! 26-án megyünk tanácsadásra, akkor ott majd a védőnőt is megkérdezem, de addig is ezeket megnézem amiket te írtál! Köszi!
2011. jan. 12. 12:52
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2011. jan. 12. 12:56
 7/10 anonim ***** válasza:
A Diós dűlő az a Pellérdi elágazás fele van?
2011. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi uránvárosban lakunk, a mecsek áruháznál talán igy könnyebb az sztknál ahová gondolom ti is jártok védőnőhöz.

én 26éves vagyok,a fiam 8hónapos. ha van kedvetek sétálhatunk egyszer együtt,nagyon klassz játszótér is van a környéken:)

igaza van az elöttem szólóknak, ne keseredj el:)

2011. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazán kedvesek vagytok.

Én 31 éves vagyok. Két gyerkőccel. 16hós kisfiú, és 7 éves kislány anyukája.

Benne vagyok a sétába!!!

2011. jan. 15. 15:54
 10/10 A kérdező kommentje:
Engel János utcán van a Diós dűlő.A tűzoltóság után picivel.A református iskolánál.
2011. jan. 15. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!