Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vezetős anyukák! Ti tankolásko...

Vezetős anyukák! Ti tankoláskor beviszitek magatokkal vagy kint hagyjátok az autóban a babátokat míg fizettek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 12:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%
Én mindig az autóban hagyom ilyenkor.
2011. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%
Nekem eddig szerencsés volt, mert odajött egy kutas és én megkértem, hogy addig nézzen a gyerekre, amíg fizetek. Amúgy szerintem én sem vinném be.
2011. nov. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
mindig beviszem.
2011. nov. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
10%
Én bent hagyom az autóban. Természetes a kulcsot kiveszem, s a riasztót rányomom. De volt olyan (egyes helyeken), hogy én is megkértem a benzinkutas srácot, nézzen rá a gyerkőcre. Bár az enyém 4 éves s megérti.
2011. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Èn míg nagyon pici volt bevittem. mióta rendes ülésben ül nem viszem. mivel itthon vgyok vele, tudok akkor tankolni menni mikor nagyon kevesen vannak, így megtankolok, bezárom az autót bemegyek és kb fél perc múlva ott is vagyok. végig látom az ablakból.
2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Bent hagyom, szól a zene, le van zárva az autó, és általában nyugton ül addig. Persze mindig nagyon sietek vissza hozzá. Most már könnyebb, mert már megérti - 3 és fél éves - régebben nehezebb volt, hiszen akkor még pici volt.
2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Sosem hagyom kint.
2011. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Beviszem mindkettőt (1 és 3 évesek).

Egyszer volt, hogy aludtak, akkor odaállítottam a kocsi mellé a kutas hapsit 200 ft-ért.

De a legtöbbször próbálok úgy tankolni, hogy egyedül legyek, ne legyenek velem a gyerekek.

Nem hagyom ott őket amúgy.

2011. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
10%
Mindig benthagyom, és mindig megkérem a kutas srácot, hogy figyeljen rá, amíg visszajövök.
2011. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Mindig beviszem.3,5 éves.
2011. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!