Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Patrik...

Mi a véleményetek a Patrik névről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mostanában sokak szerint ez úgymond tucatnév, de nekem tetszik.Ezt leszámítva mit gondoltok a névről?Gondolkodom rajta nagyon.
2011. jan. 13. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagyon bejön! :)

Egyetlen egy Patrikot sem ismerek, úgyhogy annyira biztos nem tucatnév. Rengeteg babás-gyerekes ismerősöm van, sőt, az anyum ovonő, és neki sincs Patrikja (ismerem a csoportját) :)

2011. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik,férfias.Kis hátránya, hogy nem nagyon lehet becézni,bár én is kislányomat Líviának hívom,pedig becézhetném is.
2011. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, csak olyan vezetéknévhez megy, ami lágyabb hangzású, mert a Patrik nagyon karakán, erős név.Pl.:Menne a Lengyel Patrik, vagy Szemes Patrik..., de nagyon rosszul hangzik pl:Karcsos Patrik, vagy Kondor Patrik, Pártai Patrik

Nekem ez a véleményem.A vezetéknevet is figyelembe kell venni.

2011. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Elég sok Patrik van a környezetemben, bár ez lenne a kisebbik gond vele.

Nekem azért nem tetszik, mert:

1. nem igazán lehet becézni,

2. egyből a Spongyabob barátja ugrik be róla, aki egy nulla IQ-jú tengeri csillag :)

Bocsi, de a véleményünket kérdezted, azért remélem egyetlen Patrikot és szülőjét sem bántottam meg! :)

2011. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért kell feltétlenül becézni egy nevet? Az én fiam Martin, azt sem lehet becézni, de ezzel semmi baj nincs :)


Gyönyörű név a Patrik.

2011. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hencsi, ne aggódj nem volt bántó a válaszod.Igen van ez a mesefigura valóban, de az inkább aranyos számomra, bár jó ha láttam eddig öt percet ebből a meséből összesen.

Igen, nem egy becézős név az biztos, de kimondva szerintem szép hangzású.A vezetéknévhez nálunk véleményem szerint passzol.

Köszönöm a véleményeket.

2011. jan. 13. 13:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja, a Lívia anyukájának pedig hogy nagyon szép név, és szépen is lehet becézni:-)
2011. jan. 13. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem semleges. nem tartom se gyönyörű se ocsmány névnek. amúgy így hívják a kistesómat, aki az apukám új házasságában született.
2011. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép név!Kisfiamat így hívják,igaz ezt nem lehet becézni,de a Bogyóka,Prütyök és társai elég becézések!

Van egy jó sztorim,barátnőm 3 éves kislánya nem tudta megjegyezni és Paprikának hívta,majd később Patrika lett :) .

2011. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Olyan hangfestő szónak hangzik, mintha letörne egy faágíí:) Nekem nem tetszik, Patrikot ismerek, nem szimpik.
2011. jan. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!