Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Patrik...

Mi a véleményetek a Patrik névről?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mostanában sokak szerint ez úgymond tucatnév, de nekem tetszik.Ezt leszámítva mit gondoltok a névről?Gondolkodom rajta nagyon.
2011. jan. 13. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem sem tetszik bocsi
2011. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a legszebb fiúnév!

Én mindenképpen Patriknak neveztem volna a fiamat, ha lett volna, de 2 kislányt hozott a gólya.

Több gyermeket nem tervezünk, így kicsit fájó szívvel gondolok rá, hogy mégsem lesz Patrikom.

Persze imádom a lányaimat:)

2011. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem sem tetszik pedig nem ismerek Patrikot, de neked kell hogy tetszen:D

2011. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia,az én nagy fiam is Patrik,mi azért is választottuk,mert nem lehet becézni.Nem szeretem ha valakit becéznek.Igen nagyon férfias név,kemény eros,ez jellemzo is a fiamra,tudja mindig ,hogy mit akar.A kicsi fiunknál is az szerint válsztottunk,hogy ne lehessen becézni,o Alex lett,na o igazi férfi,az ujja koré csavar mindnekit,kis rafinált.Szoval visszatérve,mindenkinek magának kell eldonteni,milyen nevet választ,nálunk egyik sem lett tucatnév,talán 3 Patrik van a kornyezetunkben,de az én fiam kapta elsonek ezt a nevet.
2011. jan. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem szép név :)! Az én kisfiamat is Martinnak hívják és azt sem lehet becézni de nem is szeretném ha becézgetnék!!

Mi mikor ezt a nevet adtuk neki én nem azzal foglalkoztam,hogy lehet-e becézni!

2011. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 14. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!