Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemellett megfözve lefagya...

Csirkemellett megfözve lefagyaszthatom a babámnak hogy aztán kisebb adagokat odaadjak neki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,én talán pont itt olvastam,megfőzöd,felkockázod,így lefagyasztod és 1-2 kockát mindig kiveszel és bedobod a turmixba a többi mellé.Remélem segítettem.

5 hós baba anyukája

2011. jan. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam anno hogy megfőztem,leturmixoltam,és szilikonos jégkockatartóba lefagyasztottam,szerintem így praktikus.
2011. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Főzve és leturmixolva is szokták fagyasztani jégkockatartóban.
2011. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Én is így csináltam.
2011. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! minden jót nektek!!
2011. jan. 13. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is turmixolva folpakkal bélelt jégykockatartóba fagyasztottam :)
2011. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, de nekem valahogy így mellékíze van, ha felolvasztom.


Én inkább a nyers csirke- vagy pulykamellet vágtam apróbb darabokra, és folpackba csomagolva tettem a fagyóba a kis batyukat. Ha főztem, csak kivettem előtte egy órával egy batyut, hagytam, hogy kiolvadjon, és csak akkor főztem meg, mert így tök olyan, mintha frissen vettem volna.

2011. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!