Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó a Stokke Xplory babakocsi,...

Jó a Stokke Xplory babakocsi, bevált nektek?

Figyelt kérdés

kérem olyan írjon aki ilyen kocsit használ, tapasztalatok érdekelnének elsősorban!

köszönöm!

illetve ha valaki tervezi hogy ilyet vesz az is jó lenne ha írna miért döntött így!


2011. jan. 14. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
A világ legjobb kocsija!Imádom!!!!Majd most jön mindenki,hogy ilyet meg olyat vegyél ,mert ez nagyon drága!Ha meg tudod venni,mindenképpen ilyet vegyél!Csúcsszuper!Én a bababoo.hu-n most nagyon jókat láttam.Az enyém még régebbi változat,de isteni.
2011. jan. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia!

igen én is ettől tartok azért is kértem hogy olyan írjon akinek van elsősorban:D

most is drága kocsink van itthon szeretem is de a tesónak inkább ilyet vennék persze a másikat eladnám így meg tudnám venni a Stokket csak ugye attól hogy drága nem biztos hogy használatban jó, is ezért kérdeztem, mekkorák vagytok mióta használjátok? nem szűkös? nekem elég nagy baba várható

köszi szépen!

kell hozzá mózes szerinted?

2011. jan. 14. 10:06
 3/9 A kérdező kommentje:

még egy kérdés bocsi, hóban, földúton tudtad tolni? persze nem terep kocsi de úgy nagyjából:D

köszi még egyszer!

2011. jan. 14. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden megvan hozzá!Mózes,sport,bébihordó!Én vennék mózest,mert a bébihordóban való hosszú séta nem hinném,hogy égészséges!Nekem is nagy babám van(3630grammal született,és 48 cm-rel,széles gyerek).Nyári baba,így a mózest kevés ruhával használtuk,nagy téli overállal nem biztos,hogy nagyon kényelmes lett volna.Mire jött a hideg,meg a nagy ruha,addigra a sportot kellett már használni,abban meg jól elfért overálban,bár nekem van hozzávaló bundazsákom is.Így nem kell kínlódni,csak belerakom és kész!Hááááááát a hó,meg a göröngyös út???Az nem annyira barátja ennek a kocsinak,az biztos.De ezt csak nagy hóra és nagyon gödrös útra értem!
2011. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

akkor lehet megtartom mellé a Muránkat is azért :D

hordit mindenképp vennék de akkor lehet mózes is lesz!

2011. jan. 14. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy tesóm egy Recardo babakocsit vett és az is csúcszuper.Barátnőmnek maxi cosi mura 3 van és Ő azt is imádja.A Recardo már volt nálam "kipróbálásra"(cseréltünk pár napra)és tényleg az is van olyan jó ,mint az enyém.
2011. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nekem is mura 3-om van szeretem :-)

Recaro az gondoltam csak üléseket gyárt :-O most megleptél :D melyik van a tesódnak belőle?

2011. jan. 14. 10:47
 8/9 A kérdező kommentje:
megtaláltam gondolom a Babyzen jól néz ki:D
2011. jan. 14. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen Babyzen van neki!Nagyon jó!Annyival jobb talán,mint az enyém,hogy nagyobbak a kerekei és bárhol elmegy!
2011. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!