Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes kisfiam úgy tünik...

10 hetes kisfiam úgy tünik meg van fázva. Tortyog, köhög, alig akar enni. Hivtam az ügyeletet amig nem lázas ne vigyem el azt minddták. Mit csináljak vele, hogy hamar átvészelje szegénykém?

Figyelt kérdés
kamillateát itatok vele, meg a gőzlést javasolták még
2009. febr. 1. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
mi is ugyanígy voltunk, 3 és fél hónapos koráig mindig szürcsögött az orra.Használtuk az orrszívó porszívót, de előtte befújtuk az orrocskáját vagy Sterimarkkal, vagy Nasivin NaCl-dal,ezek tengeri sós kímélő oldatok, ami fellazítja a váladékot, és ki lehet rendesen szívni az orrát.De Kérdezd meg mindenképpen a baba orvosát, hogy melyiket javasolja!Egy nap kétszer porszívóztuk, és egy idő után magától abbamaradtak a tünetek,de azóta is egy nap egyszer leszívjuk, mivel ő még nem tudja kifújni.Az, hogy nem eszik, nincs étvágya, az is az orrától van, normális, mivel nem jó a közérzete.Mi is volt, hogy akár 100-200 ml-rel is kevesebbet ettünk annak idején, esetleg adj neki egy kevéske teát, ha elfogadja, hogy pótold a folyadékot.jobbulást
2009. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
annak idején nekünk is tengeri sós oldatot javasolt a doktornéni, utána orrszívást és nasivin orrcseppet, én használtam a köhögésre stodal szirupot (ez homeopátiás), de azt nem állítanám, hogy 100%-osan bevált.
2009. febr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor az én babám szüttyögött, a dokinéni tanácsát követve kamillateát csöppentettem a nózijába, és utána porszívóztam ki. Ő ezután kapta a Sterimart, a nyálkahártya kiszáradása ellen. Elég gyorsan rendbejött. A köhögésre nem tudok sajnos mit mondani, mert az szerencsére elkerülte.
2009. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cebion cseppeket is vehetsz,ez C vitamin,napi 3 cseppet adj neki belőle
2009. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!