Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hét alatt kijött a lányom...

2 hét alatt kijött a lányom két alsó és két felső foga 10 hónapos volt akkor. Most 11 hónapos,2 nap alatt kibújt a bal II. alsó és a bal II. felső. Nálatok, hogy volt ez? Szegénykém nagyon rosszul alszik éjjel.

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányodnak sok jön ki egyszerre, ez egyértelműen rossz lehet és fájdalmas. Szegényke.

Lányom 11 hónapos és 5 foga van. 7 hónaposan jött ki az első, és nagyjából 3 hetente jött egyesével a következő. Nála jóval kevesebb gondot okoztak eddig a fogak, és bár olyankor nyűgösebb volt, nem volt semmi extra szerencsére.


Adsz neki Dentinoxot vagy valami hasonlót, ami enyhíti a fájdalmát?

Vagy ha be is lázasodik, akkor valami lázcsillapítót?

2011. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van borostyán lánca, a Dentinox egy kalap kakát ér...

Az elején kipróbáltuk a homeos golyókat, na az se jött be...

Nurophen-t szoktam néha este adni neki. Napközben semmi probléma, jön megy, játszik. Csak az éjszakák :-(

2011. szept. 16. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam hét hónapos volt, mikor egy hét leforgása alatt kijött négy foga egyszerre. A Dentinox nekünk sem ért semmit. Este Nurofent kapott, de így is egyszer-kétszer felébredt, de szerencsére nem tartott sokáig. Következő hóbnapban három jött egyszerre, utána egy. Most 11 hónapos, jön a 9.-és a 10. foga. De olyan, mintha néha fájna neki, néha nem..
2011. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is kétesével jönnek ki,már most a 7.8. jön neki.

Lekopogom nekem nem viseli meg annyira,de ha igen akkor dentinoxot használunk.

2011. szept. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!