Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent hogy refluxos egy...

Mit jelent hogy refluxos egy baba?

Figyelt kérdés
Lehet hogy butának tartotok de én még ezt sose hallottam, nekem is van kis babám és kiváncsi vagyok!
2011. jan. 14. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy a nyelőcsőbe visszaáramlik a meg nem emésztett gyomortartalom egy része, a tökéletlenül záró gyomorszáj miatt
2011. jan. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Babáknál teljesen normális ha visszajön egy kis(!!!) étel. Ezt nevezik bukásnak. Azért van, mert nekik még függőlegesen van a gyomruk. Az idővel javul.

Akkor van gond ha ez nem múlik el.

2011. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy buta, amíg nem volt babám, én sem hallottam erről. Nem olyan vészes az egész, mint amilyennek hangzik! Az én babám is rendszeresen minden szopi után bukott. 11 hónapos, de van úgy, hogy még most is vissza-vissza bukik egy kis tejcsit.
2011. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sziasztok!

ne keverjük össze a bukást a reflux-szal

a bukás természetes jelnség.,a reflux pedig gy betegség

2011. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!