Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha refluxos lenne a baba, az...

Ha refluxos lenne a baba, az hány hetes kortol jelentkezhet? Mert a fiam 4 honapos, eddig nem volt semmi baja, de pár napja sokat bukik, és csuklik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
2hónaposan a kötelező hasi uh-n azt is nézik. Ha nem mondtak semmit, akkor nem refluxos a baba.
2010. máj. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekünk ilyen nem volt.
2010. máj. 5. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A kötelező hasi uh ezek szerint nem mindenhol kötelező, mert nálunk sem volt. Voltunk uh-n, 1,5 hónaposan, de nem mondta senki, hogy ezt nézhetik, vagy néznék.

Válaszolni sajna nem tudok neked, csak annyi, hogy nálunk is ugyanez volt a helyzet. Én betudtam annak, hogy kb. akkor kezdett a fiam mozogni, kalimpálni, lábat emelgetni stb. Mostmár forog, de a bukás időszak elmúlt (persze hasonfekve még mindig jön) Szóval néha én is megijedtem, hogy hány e, vagy csak bukott, nade ennyit... mostanra normalizálódott, remélem nálatok is rendbejön majd.

2010. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!