Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen eteleket foztok amibol...

Milyen eteleket foztok amibol az egesz csalad es 10-11 honapos babatok is ehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Húsleves. A belefőtt zöldséget és a husit egy kis levessel összetöröm, pépesítem. 10 hónapos lesz a fiam, eddig két étkezést váltottunk ki.
2011. jan. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amiket én főztem: rakott kelkáposzta, rakott karfiol, paradicsomos húsgombóc krumplival, sajtos-húsos durum tészta, temesvári sertésszelet, zöldséglevesek. Tulajdonképpen szinte minden, tejes és tojásos ételek kivételével. Persze fűszermentesen, illetve megfőzöm, kiveszem az ő részét, és a miénket befűszerezem.
2011. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Jövő héten lesz a kislányom 11 hós.Szinte mindent eszik amit mi.Kivéve a tojásos,tejes kaját.Levesekből mindig kap.Másodikból is általában van h fözök neki fözeléket hozzá és ő azzal eszi a húsit.Pl ma zölbab leves lesz és grizes tészta.igaz nincs husi de egy nap sztem nem baj....
2011. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Paradicsom leves, sóska spenót krumpli leves húsleves, barackos csirkemell rizzsel, ez a múlt heti és a heti Laktóz érzékeny a fiam így csak szója tejet kap (vagy rizstejet tejberizshez vagy grízhez), pudingot és joghurtot. Nem számottevően drágábbak. Vagy átlagosan a 4 darabos alpro szója puding 699 csokis vaniliás van belőle, Joghurt 4 db 699 tej szója 399- től 699 a bio és nem génkezelt szója (kérdés hogy igaz e, de mi ezt vesszük) Rizstej 799 de az nagyon édes tejberizsbe nem kell már cukrot raknom. Ja és nem kampányolok mellette de a danette meg a többi sehol nincs ezekhez ahhoz képest hogy féltem tőle hogy szegény gyerekem nem tud majd egy jót enni mert csak növényi sz@rokat kajázhat jobbakat eszik mint mi. Akkor még van laktóz mentes túrórudi ( magic milk, citromosabb mint a többi rendes) sajt, tejfől. Auchanba, tescoba simán meglehete ezeket venni. A tejpolcnál lehet ezeket elővadászni vagy a bio pultoknál, ha felkeltette az érdeklődésed.

2011. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 1 éves lesz, de én még mindig külön főzök neki. Sokszor szinte azt amit magunknak (pl. húsleves, sütőtök krémleves), de mindig külön az Ő kis lábasában. Nekem így biztosabbnak tűnik, bár tudom már nem kellene ennyire figyelni. Sose sterilizálgattam a cuccait, de erről valahogy még nem sikerült átállnom.


Bocsi, ez egy off lesz, de nincs lehetőség privátot írni az előző válaszolónak: Nem tudom adsz-e édesség félét is a kisfiadnak, de a Gesztenye Marci is laktóz mentes (és nagyon finom :). Sparban ált. lehet kapni, Túró Rudik mellett van. Biztos nem egyszerű így kajákat válogatnod.

2011. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!