Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kevernetek a tapszert? Valtana...

Kevernetek a tapszert? Valtanank HA2-rol sima 3-ra. Dokineni azt mondta, hogy maradjunk a HA-nal meg 1 eves koraig, pedig csaladban nincs allergias. Folytatas lent

Figyelt kérdés
Ma 11 hos a fiam, szopizik is + tapszert is kap, de csak este. Azt mondta a dokineni, ha mindenkeppen valtani akarunk, akkor adjunk neki 2 nap HAs tapszert azutan 1 nap simat. Kerdes az lenne, hogy ossze lehet-e keverni oket es ugy adni. Ugyanaz a marka. Ti csinaltatok ilyent?
2011. jan. 15. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem keverném. A helyedben először odaadnám a HA-s tápszert s csak utána váltanék simára. Nekünk az 1-es tápszer volt HA, simán itta utána a 2-est, ami már nem HA volt. Észre sem vette a különbséget.

De ha van allergiás a családban akkor azért fontoljátok meg, hogy nem akartok-e végig HA-t adni. Egyébként miért kaptatok HA tápszert? Azért kérdem mert nálunk a családban senki nem allergiás, és a doktornő alapból az 1-es HA-t írta fel, pedig nem volt oka rá...

2011. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért kevernéd össze. Add úgy ahogy a doki mondta. Én nem keverném.
2011. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már próbáltátok a simát és semmi baja nem lett tőle, akkor nyugodtan keverheted. Az arányokat ugyanúgy tartsd be, ez a lényeg. Túladagolni nem fogsz semmit vele, mert összességében kb hasonló paraméterekkel rendelkeznek a tápszerek! Én az 1 éves kislányomnak vacsira keverem a 3-as és az 1-es tápit, mert még sok 1-es megmaradt. Nem okoz neki gondot, és átalussza az éjszakát!
2011. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!