Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit váltanánk, de nem...

Cumit váltanánk, de nem fogadja el az újat, a régit szétharapta és nem merjük odaadni neki. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a márkát vetted? Mennyi idős? Most is cumi nélkül van?
2011. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a márka és ugyanaz a méret, mindkettő szilikonos, csak a régi kék virágos, az új sötétkék delfines, ami a 2-vel előző volt.

Csak alváshoz használjuk már és kb. 1 óra üvöltéssel sikerült elaltatni cumi nélkül, az újat kiköpte.

Félek, hogy éjjel felébred és megint sírni fog mert nem kell neki az új.

2011. máj. 4. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanolyat vegyél neki,lehet h kicsit furi neki mert a másik már megnyúlt,ha nem fogadja el nincs ötletem
2011. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát ha ugyanolyan mint a másik csak a színe más, akkor nincs ötletem. Próbáld napközben is odaadni neki hátha nézegeti, próbálgatja és megtetszik a babának.
2011. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezeket próbáltam már tegnap is, de nem vált be. Sajnos pont ugyanolyan mint az előző, nem volt a közelben, de holnap megnézzük máshol is, hátha lesz....

Azért köszi a segítséget!

2011. máj. 4. 22:25
 6/9 A kérdező kommentje:
tegnap éjjel még a régivel aludt, de ma estére totálkáros lett és most már nem mertem odaadni neki
2011. máj. 4. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ez 1 hónapja tőrtént,szétharapta az ővét,vettem újat,ugyan olyat,de nem kellett neki.

15 hónapos volt akkor,le is szokott a cumiról.

2-3 alkalommal elaludt nélküle,akkor úgy gondoltam,hogy nem adom tobbet oda neki,szintén csak alváshoz használta.

Kicsit nehezebben ment az elalvás pár napig,de egyszer sem kereste.

2011. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érzi az "új" ízt rajta!Áztasd egy napig vízben!Vagy főzd ki többször egymás után!Sok sikert! :)
2011. máj. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki cumit már. Egy pár napig lehet, hogy fog sírdogálni, de aztán elfelejti.
2011. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!