Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól és milyen gyerekülést...

Mikortól és milyen gyerekülést vegyünk most 6 hónapos a kislányunknak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,mi a kisfiúnknak,aki szintén 6 hós, Nania gyerekülést vettünk,ezt találtam a legjobbnak,és legolcsóbbnak,Brendonban.Ez 0-18kg-ig jó,eddig bébihordozó volt,de ezt nagyon szeretjük,mert kilát belőle.A webáruházában kiszállítják ingyen,csak regizni kell.Nézd meg,sztem jó vásár volt.

Én is filózta,hogy 9-36kg-ost vegyek-e,de nem találtam eléggé kényelmesnek.Ami jó egy 12 évesnek,az hogy lenne jó egy 1évesnek?A bébihordót meg kinőttük,most 7 és fél kg,de már nem fért el benne rendesen.

Jó babázást!

2009. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naniat most akciósan tudsz venni az Auchanban.Elég masszívnak tűnt és több színben is kapható.Sajnos az árát nem néztem, az akciós újságban benne van.
2009. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én még várnék a gyerekülés vásárlással, szerintem egy hat hónaposnak még jó a bébihordozó, főleg a gerince miatt, még ha tud ülni egyedül is. Én úgy tervezem, hogy kb 10-11 hónapos kora körül nézünk ülést gyerkőcnek. 5 hós baba anyukája
2009. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én fiam 4 hós, és sajnos kinőtte a hordozót! Mi is ezt a Nanitát fogjuk venni a közeljövőben mit már előttem is javasoltak. Ez ujszülött kortól kb 4 éves korig használható, és az egyik legolcsóbb. Mi it fogjuk venni, olcsóbb mint a Brandonba és ugyanaz a fajta.


www.babyoutlet.hu

2009. febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0-18 kilósat vegyél, az biztonságos neki is már, a többi pénztárcafüggő...
2009. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!