Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnénk 1,5 éves kislány...

Mit vehetnénk 1,5 éves kislányunknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mivel november végén születik a kistesó már most kell beszereznem az ajándékokat, csak tanácstalan vagyok.
2011. okt. 6. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a Fisher price fejlesztő játékai mindig tuti sikeresek! Az unokatesóm Fibis és Elmós DVD-ket kért tőlünk a hasonló korú kislányának (bár szerintem egy ilyen korú gyerek lehetőleg minél kevesebbet üljön a tv előtt), a fiam is szívesen nézte a Teletubbiekat, és imádta a nagy Teletubbie-figuráját. Szánkó is jó lehetne, de ki tudja, lesz-e hó? Könyvek, ha szereti őket nézegetni.
2011. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babakonyha, edényekkel

Építőkocka, nagyobb kockákkal

Formabedobó

Bébitaxi, lábbal hajtós kismotor

2011. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :) hát a TV-t nem kapcsolom be neki, a könyveket viszont nagyon szereti, amit az utóbbi válaszoló írt az szinte minden van... szánkó az nekem is eszembe jutott. várok még hasznos ötleteket.
2011. okt. 6. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
játék babakocsi, építő kockák, kocka kirakó, formabedobó, húzható játékok, xilofon, szánkó, játék (hó)lapát, búgócsiga, párkeresős memória játék ... most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni, nekem is akkor lesz másfél a kislányom
2011. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!