Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam éjjel nagyon sír, kb...

Kisfiam éjjel nagyon sír, kb 20-30 percig ordít, feszegeti magát, pukkant egyet akkor megnyugszik. Miért csak éjjel fáj neki a pocija, nappal miért nem?

Figyelt kérdés
Mit adhatnék neki?Infacol csepp még jó erre?Vagy mit?Mitől lehet?Mildibé szép álmokat tápit eszik este.Vigyem orvoshoz?
2011. jan. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, abban van tejszármazék. Így lehet, hogy a tejpép a ludas. Próbálj vacsira HA-s pépet adni neki, én a Milupa vaníliás tejpépét adom. Néhány nap nemadás után kiderül, hogy az volt-e a gond.
2011. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem vagyok gyerekdoki, se védőnő, de első körben azt tudom írni, hogy az a jobbik eset, ha pukizik, és megkönnyebbül ettől. Valószínűleg kis szelecske zavarja.

Azért este, mert a napközbeni táplálék fő feldolgozása (erjedés, bomlás) este, éjjel történik . Hány hónapos?

Lehet , nem jó ez a mildibé tápszer, érdemes az elején még "válogatni".

2011. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édeskömény tea is segít, cukor nélkül, esetleg kis citromlével. Felfúvódás ellen hat, és segíti az emésztést. Nekem is van, hogy nehezen alszik el a lányom, de szerencsére nem sír, csak nyöszörögve felébred, bemegyek hozzá, és érzem a pukifelhő illatát. :)
2011. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11 hós a kisfiam.már most megvolt az első sírás,pedig még csak 1,5 órája alszik.Akkor tápszert váltunk,köszi az ötletet,talán megoldódik,de ha mégsem,azért elviszem dokihoz,csakhogy nyugodt lehessek.Amúgy is nagyon rossz alvó,van,mikor csak nyöszörög,míg át nem megyek hozzá.Szóval min.4szer,de van,hogy 20szor futok át hozzá,nem sokat aludtam 11 hónap alatt.
2011. jan. 15. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálja. Mi már mindent kipróbáltunk. Most azt próbálom, hogy éjjel kamilla teát kap, nem cicit. Hátha így éjjel nyugalomba kerül a kis gyomra. Mióta ezt próbálom nappal sem csak 10 percet alszik egy alkalommal, már 1,5 órája alszik, ritka dolog. Gripe Water nekünk segített, próbáld meg ha még nem volt.
2011. jan. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!