Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kidobjátok a habszivacs...

Kidobjátok a habszivacs puzzlet? Mindegyik mérgező? Vagy csak bizonyos fajta? Hol lehetne ennek utána olvasni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna erről valami, írjon!! Nekünk nem az a fajta van, amit a tv-ben is mutattak..
2011. jan. 17. 11:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy millió kérdés van ezzel kapcsolatban, de erre még nem kaptam választ!
2011. jan. 17. 11:23
 2/12 anonim ***** válasza:
én a tv-ben nem láttam, nem tudom pontosan mi a baj vele. De én nem dobom ki. Nem eszik, nyalja a gyerekem, csak ül, meg mászik rajta. Nem hiszem, hogy ebből baja lehet.
2011. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez is csak egy újabb hiszti! én nem dobom ki, mondjuk figyelek, hogy ne nagyon rágja már (persze korábban egy csomót rágta...), de majd akkor szedem fel és dobom ki, ha be is tiltják, addig nem hiszek el mindent!
2011. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, ahogyan ti. Én sem raktam el, mivel nem veszi a szájába, csak néha ráül, átmászik rajta ennyi...
2011. jan. 17. 11:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a folyosón linóleum van. Arra szintén mondják, hogy rákkeltő...egyelőre pedig marad...
2011. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem dobom ki.

Elvileg már be van tiltva, az Interspar polcai mégis roskadoznak tőlük...

Szerintem is egy újabb hiszti, mint a Vigantol volt.

2011. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a mikrótól is el kell menni két métert, mert addig sugároz.

a modil is elekrtomágneses.

Kérdésedre a válasz, nem fogom kidobni. Még a húgomé volt, most 14, és semmi baja.

2011. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a multik Franciaországból és Belgiumból gyorsan idehozzák a megmaradt készleteket, és gyorsan eladják, amit tudnak, mielőtt itt is betiltanák :(

Én azt olvastam, hogy mindegyik veszélyes, a formamid mindben benne van. Én egyelőre nem használom, de nem dobom ki, talán még jó lesz valamire... Mondjuk az még érdekelne, miket gyártanak még ebből az anyagból (tornázós szőnyeg, polifoam matrac?), és azokat miért nem tiltják be?

2011. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8 hós fiamnak fürdőjátékai is vannak ilyen anyagból!Pancsi közben azokat rágcsálja!Akkor most ne hagyjam neki???
2011. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!