Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Mildibé jó...

Vélemények a Mildibé jó éjszakát tápszerről és a mildibé 2 tápszerről?

Figyelt kérdés
Eddig a milupa 1-et ette a 6 hós kisfiam, de a védőnőm azt mondta hogy ha már a 2-es kell, akkor próbáljak meg másfajtát, mert megeszi, de nem igazán szereti.
2011. jan. 17. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mildibét eszik a fiam, nekünk bevált.A Jó éjszakát tápszertől nem aludt jobban pont olyan volt mintha a simát kapná.Finom édeskés íze van, anyatej után kapta és azonnal elfogadta mert elapasztottam a tejet( e.ü.okok miatt).
2011. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó a mildibé, könnyen oldódik, szépen ette is. Jó éjszakát tápszert csak egyszer vettünk, semmi különbség nem volt aközött, mikor a normál tápszert ette, vagy mikor azt. Csak az sűrűbb, nehezebben oldódott, tömítette a cumit, úgyhogy így nem tetszett annyira.
2011. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mildibét az én lányom is szerette.
2011. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisnita ***** válasza:
Amíg hajlandó volt meginni a tápszert a fiam ő is a Mildibét kapta. A jó éjszakát tápszertől semmi szokatlan nem volt, tök ugyan az mint a sima. Azért vettem ezt mert ez volt a legolcsóbb. Sokáig ezt ette. Utána egyszer csak nem kellett már neki, azt hittem ráunt, vettem több fajtát is, de azokat se eszi meg. Úgyhogy azóta megint Mildibét veszek és kajába keverem mert csak így eszi meg.
2011. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom ette jóízűen, de szorulást okozott neki. Mióta Beba-t eszik semmi baja, csak sajnos elég drága.
2011. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az én kisfiam is szerette a mildibét, de mi két hónapja milupára váltottunk, mert a gyógyszertárba mondták, hogy beszüntetik a forgalmazását és a doki is kapott róla értesítést.Így nálunk már nem is lehet kapni mildibét.

2011. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!