Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok babátokkal, kisebb...

Jártok babátokkal, kisebb gyermeketekkel valamilyen babás foglalkozára? (baba-mama klub, stb)?

Figyelt kérdés
Nálunk igaz van hetente egyszer egy óra baba klub, de nagyon ritkán megyünk ki.Nagy a család, sok unoktesó akikkel összejárunk.VAgy mi megyünk, vagy ők jönnek, szóval nem unatkozunk.Férjem mondja mindig hogy menjek klubbozni,de nem nagyon vágyom.Csak érdekel hogy más anyukák járnak e ilyen helykre.
2011. jan. 18. 13:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk lehetőség sincs, de nem is mennék. A hátam közepére sem kívánom. Vannak nekünk is unokatesók bőven, meg barátok. Amúgy sem vagyok az a trécselős fajta anyuka.
2011. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem járunk.
2011. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem. És nem is mennék. Ez azoknak jó, akiknek a családban vagy a baráti körben nincs gyerek, vagy nincs sok barát...

Nekünk is nagy a család és a barát társaság, mindenhol fél év korkülönbséggel max. van gyerek, így mindig van kivel játszania a lányomnak.

2011. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk van egy csomó lehetőség, de semmi kedvem ilyenekhez. Nagyon jól elvagyunk itthon a gyerekeimmel - vagy sétálunk vagy a játszótéren vagy barátnőzünk.... nem szeretnék klubba járni.
2011. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%

Én sem járok pedig lehet nálunk is.

Ezek inkább azoknak jók valóban akik unatkoznak, vagy nincs más gyerek a családban, vagy más anyuka akikkel tapasztalatokat cserélhetnek.


Nekem barátnőim is kisbabásak, kolléganőm is szóval velük beszélgetünk, találkozunk ha társaságba megyünk.

Mondjuk van jó oldala is a kluboknak, új ismeretség, stb., de akinek alapból sok a barátja, rokona, felesleges újak kedvéért tőlük időt elvenni......

2011. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
54%
Falun lakunk, a bolcsiben lenne hetente 1 foglalkozas delelott az 1-2 eveseknek, de mi meg nem mentunk. Most lesz csak 1 eves a fiam amugy. De nem hiszem, hogy fogunk menni, mert most meg jol eljatszik a noverevel. Egyelore nem igenyel mas tarsasagot, mint a csalad.
2011. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%

Nem járunk semmi ilyen helyre.

1. itt nincs semmi

2. nem vagyok az a klubba járó típus

3. egyik kicsi, másik pici....

2011. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
67%
Mi járunk 15 hónapos kisfiammal egy éneklős, mondókázós foglalkozásra heti egyszer. 4 hónapja járunk, kisfiam nagyon szereti, és én is jól érzem magam. Én azért gondoltam, hogy hasznos lenne, mert nem tervezünk több babát, és így a fiam tud találkozni más kisgyerekekkel, megszokja, hogy mások is vannak rajta kívül, ne féljen nagyobb társaságban.
2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem járunk, nem tartom szükségesnek. Nálunk is sok a környezetünkben a kisgyerek. Különben én sokszor úgy látom, ezekre a klubokra inkább az anyukáknak van szüksége és nem a gyerekeknek..
2011. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
29%
Ezekfajta klubbok nem csak kedves mama reszere vannak szervezve, hanem gyerekek fejlodesere/ uj arcok/kornyezetek ismerkedesere..
2011. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!