Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagylábú babákra miért nem...

Nagylábú babákra miért nem gyártanak?

Figyelt kérdés

13 hónaposan 22es lába van a kisfiamnak, most próbálkozik az elindulással, úgyhogy ideje lesz cipőt venni neki.

A bátyjának 19es lába volt, mikor elindult 1 évesen.


Sehol nem találok ekkora méretű első lépés cipőt!!!

Vidéken lakunk, szinte választék is alig van:( Használt is érdekelne, de a bizományikban sincs ekkora méretben első cipő. Van még más is ilyen helyzetben?


2011. jan. 18. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi majd leszünk ebben a cipőben, mert a bébinek nagyon nagy lába van, rugdalózót nem tudunk rá adni, mindegyiknek kicsi a lábrésze. :)
2011. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kapni 22-es cipőt?

Vagy nem értem.. :S

2011. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van ekkora lábra első lépés cipő! :D

2011. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, igen!

A fiam 10 hós és 22-es lába van.

Már egy kézzel kapaszkodva lépeget, pár pillanatra el is engedi úgy hogy nemsokára ő is járni fog szerintem (legalábbis a nővéreinél ezt a fázist hamar követte az önálló járás).

Itthon Liliputi mamusza van, ez totál hajlékony, de hogy kintre mit adok rá, azt még nem tudom, mivel bélelt cipőkből eddig szinte csak viszonylag merev talpú darabokat találtam a környék cipőboltjaiban, és neten sem fogtam ki megfelelőt :S

Arról nem is szólva, hogy magas a rüsztje is, szóval nem egyszerű.


Amikora lányom elindult, 1 évesen 17-18as lába volt, most 28 hós és még csak 24-es.

Szerintem a fiam 2-3 hónap múlva ugyanekkora lábbelit fog hordani.

2011. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Nem biztos,hogy 22-es kell neki! A cm-t kell nézni és lehet,hogy az adott cipőmárkában neki 20-as kell.Lányomnak van 18-as,19-es és 20-as cipője. most 1 éves és 3 hónapja jár és 12 cm a lába most! :D
2011. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi! 13:54-es voltam!
2011. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na igen, létezik, ez kétségtelen. 7-10 ezerért

És hordja 1 hónapig...


sajna nekünk ez nem fér bele :-(

2011. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megint 13:54-es vagyok!A kérdező nem mondta az anyagi helyzetét,így én ezt találtam.Én használtan vettem Vaterán a lányom első Elefanten cipőjét 1500 ft-ért és hibátlan volt és mivel sokat nem nőtt a lába,így még 3 hónap után is ezt hordja.Na meg a téli csizmáját,amit egy ismitől ajándékba kaptunk.Most vettem egy Clarks Cica 20-s cipőt szintén 1.500-ért a lányomnak és az is hibátlan.Sajna keresni kell olcsón jót.Mert én sem tehetem meg hogy mindig újat veszek! :(

De sok szerencsét a cipővásárlásban mindenkinek! :D

2011. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a www.liliputi.hu-n, innen lehet rendelni és. Jó minőségű cipők.
2011. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos, anyagilag mi sem engedhetjük meg a 10ezer ftos cipőket, amiket hord 1 hónapig, vagy addig sem, mert olyan tempóban nő a lába.

Mivel 2. gyerek, tisztában vagyok azzal, hogy nem a méret, hanem a belső talphossz a lényeg, de próbálhattam én rá bármilyen márkát, a 21esnél kezdődött, amibe belement a lába, de inkább a 22 és attól felfelé... De egy 90 cm magas gyereknek kell is ekkora láb:)

2011. jan. 18. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!