Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit főztök ma ebédre, vacsira?...

Mit főztök ma ebédre, vacsira? Nincs ötletem.7hós fiam céklát kap majd. De nem tudom mit főzzek magamnak, férjemnek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én krumplifőzeléket csináltam sült párizsival. 15 hónapos kisfiamnak főztem hozzá brokkolit is, összenyomtam kb. fele-fele arányban a főzelékkel, nagyon ízlett neki. És hamar meg is van.
2011. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Rakott krumpli? Én tegnap azt csináltam, még mára is maradt. Pofon egyszerű kaja. Én virslivel szoktam. Megfőztem a krumplit kuktában, tojást egy lábosban, aztán tepsibe krumpli, virsli, tojás, tejföl, krumpli, tejföl rétegezve (tejfölt megszórom kis vegetával). Be a sütőbe és kész is. Savanyú ubival isteni. :)
2011. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én holnapra zöldséglevest csinálok, s már megsütöttem a kakaós csigát második félének.
2011. jan. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kockapöri(disznóhúsból) tarhonyával.Kislányom is imádja(eszi az ecetes ubit hozzá :-)).
2011. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
az a baj, h ezek mind most voltak... :S :) ezért nincs ötletem :(
2011. jan. 18. 13:56
 6/19 anonim ***** válasza:

nekem se volt ötletem (de inkább kedvem nem volt főzni), párizsis kiflit ebédeltem :S


Holnap spenót lesz főtt tojással.

2011. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bolognai spagetti? Azt is csináltam nemrég, meg tökfőzit fasírttal.
2011. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hétvégén én is rakottkrumplit csináltam, a 14 hónapos fiam is abból evett, szuperfinom lett, nekem az a kedvencem, de hogy megcsinálod és kész? Én néztem az időt: a legelejétől a legvégéig kb. 2 óra hossza volt.... szerintem macera de finom.

Tegnap borsófőzeléket csináltam, most mélyhűtött kisütött husiérmékkel.

Holnap meggyszósz lesz krumplipürével meg sül csirkecombokkal (sütőzacsiban a sütőben 50 perc alatt megsül)

Csütörtökön hagymás májat eszünk valamivel.

Most kb. ennyi jutott eszembe.

2011. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ma fasírtot csináltam krumplipürével és céklát ettünk hozzá savanyúnak. A lányom ezt is szerette 15 hónapos. A céklát is csak úgy falta. :)
2011. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Milánói, paradicsomos káposzta, székely v töltött káposzta, sült husi, rántott gomba, gomba fasirt, zölbabos főzi....?? Mondjak még?:D
2011. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!