Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első apák napjára férjemnek...

Első apák napjára férjemnek ajándék mi legyen?

Figyelt kérdés
Fotót már nem tudok előhivatni 4 nap alatt, mást mondjatok! Köszi
2011. jún. 14. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
babafotós bögre? mi ezt adtuk, 1 nap alatt kész volt. (Bp.)
2011. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En sutottem neki egy finom csokitortat (nagyon szereti a csokitortat). Ovatosan ratettem a kisfiam kezet, hogy ne csusszon el. Delutani alvasnal a legjobb, igy nem kapalozik a masik kezevel. Mondjuk nekem segitet a baratnom igy o tartotta a tortat en meg ranyomtam az alvo kisfiam kezet. Igy a torta tetejen lett egy kis kezlenyomat. Feher tejszinhabbal felirtam a kezfej ala, hogy: Szeretlek apa. A kefej fole meg 2010 (tavaly volt). A torta melle meg kapot egy apaknapi kepeslapot (boltba lehet kapni). Lefenykepeztem oket a tortaval igy megmaradt emlekbe. :) Eloszor elmentunk egy delutani gyors apaknapi pizzara amit a kisfiam vegigaludt a babakocsiba es mikor hazertunk ott volt a torta meg a kepeslap az asztalon. A baratnom csempeszte at amig mi pizzaztunk.
2011. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jún. 14. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis lapozgatós könyvecskefélét készítettem neki. Számítógépen 6*6-os méretű négyzetekbe képeket, szövegeket tettem, majd kinyomtattattam egy számítástechnikai szaküzletben (egy tök faluban lakunk, és még így is rögtön kinyomtatták), kivagdostam és összefűztem.

A mai napig a konyhában tartja a férjem (nálunk az egy központi hely), látható helyre felakasztva.

2011. jún. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.


Amikor azt hitte, hogy nem látom, egy-két könnycseppet is elmorzsolt. :)

2011. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Müllerben és DM-ben is van fotóelőhívás. Müllerbe fogok menni, ott van azonnali is. Le akarom kettesben fotózni kisfiammal, azt fogom kinyomtatni. Veszek szép karton papírt, 3D-s matricákat, van egy szép vers, amit ráírok, rá a fotó, meg a matricák. Biztos bekeretezve a falon lesz majd a helye. :)
2011. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, azt találtam ki, h csinálok egy képeslapot én. Kék színű, a széleit körbelyukasztottam szív alakú lyukasztóval, az elején ráírva arannyal, h szeretettel apának, benne egy vers és a másik oldalon egy közös fotó apával, mert találtam egyet, és mivel kislányom még se írni se rajzolni nem tud, így a két unokatesó segít, egyik leírja a verset, másik lerajzolja apát a kislányával, és beleteszem azokat is. Meg pont mostanában vettem egy szív alakú sütőformát, sütök neki egy tortát. De az lesz a legjobb az egészben, h neki fogalma sincs arról, h van ilyen h apák napja!

Köszi mindenkinek!

2011. jún. 15. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!