Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindkét nagylábujján begyullad...

Mindkét nagylábujján begyulladt a körömágybőr, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos írt fel rá kenőcsöt,de hát az addig van a helyén,amíg meg nem mozdul.Most 5 hós a babám és nagyon mozgékony.Sajnos tőlem örörkölhette az adottságot,mert én is hajlamos voltam rá,többször a sebészeten kötöttem ki.Mióta szültem,azóta pedig folyamatos gyulladásban van.Nem akarom,hogy Ő is ennyit szenvedjen!
2009. febr. 2. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is jártunk így,nem is egyszer. Nagyon figyelj oda,amikor vágod a körmét!

Én amúgy nem kentem neki semmivel, magától elmúlott.

Egyszer próbáltam a paradicsomot, de olyan pici a lábujja, hogy nem tudtam rá rögzíteni.

2009. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetránkenőccsel próbálkozatok már? Arra a részre ahol bekened tegyél rá gézlapot, húzz rá egy kis nejlontasak sarkát és úgy huzzál rá zoknit. Pára kötés félét hozzál ki belöle:D Szegénykém borzalmasan fájhat neki:S és gondolom neked is...remélem minél hamarabb sikerül vmit összehoznotok:D
2009. febr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen begyullad, akkor ne vágd rövidre, sőt hagyjál egy kis körmöt, és csak egyenesen szabad vágni, véletlenül sem beivelni. Akinek egyszer belenő, annál fogékonyabb később, ezért nagyon oda kell figyelni.
2009. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!