Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan etetitek 6 hónapos...

Hogyan etetitek 6 hónapos babátokat? Mikor, mit, hányszor?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam, hogy:

- reggelire (7-8 óra) 270 ml tápszer,

-tízóraira (10-11 óra) gyümölcs,

-ebédre (13-14 óra) 270 ml tápszer,

-uzsonnára (17-18 óra - attól függ meddig alszik - ) tejpép vagy joghurt, vagy főzelék,

-vacsorára ( 20 - 21 óra) 270 ml tápszer.

Jó ez így? ti hogy szoktátok?

Mikortól lehet elhagyni ebédre a tápszert és helytte bébiételt (főzelék, hús, stb) adni? Mikortól nem lesz kevés a 2x tápszer naponta? Jól tudom, hogy 1 éves kortól?


Köszönöm. 6 hós baba anyukája


2009. febr. 2. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi már csak reggel és este adunk tápszert. fözelék hussal 2szer naoonta. Uzsi tejpép gyümivel. 7 honaposak vagyunk.
2009. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nem tízóraiztatom, mert későn kel. 8-9 körül szopi, ebédre főzi, 15-kor gyümi, 18-kor és fürcsi után és éjjel , hajnalban szopi.

nem tudom, de szerintem nem lehet még 6 hós babának joghurtot adni...

Nyugodtan adj neki délben főzit, délután megint gyümit, vagy tejpépet, a többi meg táp.

Nekem 4 nap alatt megevett egy adagot, azóta nem szoptatok kaja után, kibírja a következő etetésig.

De minden baba más, neked kell kitapasztalnod.

2009. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!