Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisbabás anyukák ti...

4 hónapos kisbabás anyukák ti milyen időközökben etetitek a babátokat és milyen időközökben alszanak és mennyit? El kezdtétek már a hozzátáplálást? Mit adtatok elöször a babának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Igény szerint szopik, általában 3 óránként (ő alakította így). Nem táplálom hozzá 6 napos kora előtt. Nappal evés után szokott aludni közvetlenül, éjjel egyszer ébred enni. A hozzátáplálást zöldséggel fogom kezdeni.
2010. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Boc: 6 HÓNAPOS kora előtt
2010. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jövőhéten lesz 5 hónapos de 4 hónaposan már hozzá tápláltam. Almával kezdtem, azóta már több mindent kipróbáltunk, eddig bébiételeket vettem most már én készítem neki. Reggel eszik tejet 5-kor, utána 10-kor gyümi, 2-kor főzelék, 6-kor tejcsi, és attól függ meddig van még fenn néha van még 1 tej. Aludni 11-től alszik 2-ig, utána 4-től 6-ig este fürdés után olyan 8-9-től reggel 5-ig.
2010. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 4 óránként eszik (tápszert), 7-kor kel. Evés után játszik, kb. 2 órát van ébren, 1,5-2 órát alszik, így jön ki a 4 óra. Az esti (4.) etetés és fürdés után (8 körül) lefektetem, éjjel 11-kor félálomban megetetem. A hozzátáplálást 6 hónapos kora körül tervezem elkezdeni.
2010. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még kicsit szopizik, de a kaja nagy része már tápszer. Ezért már elkezdtem a hozzátáplálást, egyelőre kóstoltatok. A tejpépet még nem emészti meg, azt még szüneteltetem, almát, és sütőtököt próbáltam már, az utóbbit szerette. De még csak pár kanállal kapott, két kaja között. Egyébként 3-4 óránként kap enni, először kis cicit, aztán a tápszert. Minden evés között alszik fél órát, aztán ha lent vagyunk, naponta kétszer, akkor 1-2 órát alszik a kocsiban. Este 8-kor fekszünk, de sajnos rossz alvó, mostanában maqx két órát alszik és felbéred, van hogy cumit dugok a szájába és visszaalszik, de párszor ráteszem cicire is, kcisit szopizik és úgy alszik vissza. Túl sokat nem ehet ilyenkor mert igen kevés a tejem.
2010. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!