Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aprilis kozepen fog megszuletn...

Aprilis kozepen fog megszuletni a kisfiunk! Milyen ruhat javasoltok, amibe hazahozhatom majd? Talan az idojaras szempontjabol a legrosszabb, se hideg, se meleg.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom április 18-án született. Nagyon jó idő volt, én egy szál vékony pulcsiban jöttem. Rá hosszúujjú bodyt, hosszúujjú plüssrugit, és vastag vatelinnal bélelt pamut overált adtak a csecsemősök. Én többféle ruhát adtam oda (rövid és hosszúujjú body, ujjatlan plüssrugi, és hosszúujjú, meg az overáll, és így öltöztették fel.


Szerintem vigyetek be több cuccot, és ott majd segítenek.

2011. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt így előre nehéz megmondani. Lehet, hogy verőfényes napsütés lesz, de az is lehet, hogy még hó lesz. Ezt az időjárást nehéz kiszámítani.

Az én fiam szeptember végén született, többféle ruhát készítettem. Hosszú ujjú body, plüss + pamut rugi, 2 féle kocsikabát (vastag, vékony), harisnya, abból is 1 vastag-1 vékony.

Végül a body és a plüss rugi volt rajta, mert olyan meleg volt.

Meg hozott még be apa 2 plédet, szintén egy vastagat és egy véknyat, + a hordozóra egy textilpelus, míg az autóig elértek, ne kapjon huzatot.

Én meg pizsamában mentem haza, mert a drága párom a nagy sietségben elfelejtette behozni az én ruháimat. :D

2011. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel az április elég szeszélyes, így nehéz előre megmondani.


- vékonyabb bundazsák

- hosszú ujjú body

- rugdalózó

- pulcsi

- sapka

- takaró, arra az esetre ha hidegebb lenne, vagy babakocsival vinnétek haza.

- textil pelenka letakarni a kis fejét, ha fújna a szél.

Szép szülést és boldog babázást kívánok!


11 hónapos kislány anyukája

2011. jan. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én április elején szültem, de nagyon szép idő volt. Hosszú ujjú body, vastag rugi, kis kötött kardigán, pamut sapka és kis pléd volt a kislányomon a hordozóbam, mikor jöttünk haza. De mint már írták nehéz kiszámítani az időjárást, így inkább vigyél több ruhát és majd a csecsemősök segítenek az öltöztetésnél.
2011. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!