Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől kacagott hangosan a...

Mitől kacagott hangosan a babád 3-4 hónaposan?

Figyelt kérdés
Eddig kacagott már 3-4 alkalommal, az elsőt meg is könnyeztük, olyan megható volt. Újra hallani szeretném röhögni!Van valami ötletetek? Mi nevetteti meg a picikéket?
2011. jan. 19. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálunk az volt, hogy kisfiam éppen bekakilt, majd utána nagyon nyüfögött. Kibontottam, és tettem páromnak egy megjegyzést: Biztosan azért nyüszizett, mert csípte a valagát. :) Erre hangosan elkezdett kacagni. Úgyhogy perceken keresztül ezt kérdeztük tőle: Csííípte a valagadat? És hangosan, gurgulázóan kacagott.


Na de majd biztosan leszólnak, hogy hogyan is mondhatok ilyet, hogy valaga van egy újszülöttnek. (Ahogy hívom Szarmadzagnak, Szargombócnak és Hugyos Józsinak is.) De akkor is poénos volt. :)

2011. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:)) Nem, szerintem ez aranyos!
2011. jan. 19. 13:28
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsõ babaám akkor kacagott jóizüen, amikor tetõtérben pelenkáztam õt egy ágyon, és megfeletkezve magamról felálltam. A fejem jól bevágtam a tetõbe, ez nagyon tetszett neki.
2011. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A mi babánk akkor kacagott így,mikor megszaglásztuk a lábát,jó nagy szippantásokkal,és mondtuk utána hogy phü-phü.A mai napig ezzel mindig meg lehet nevettetni (pl bekakált és arra phügetünk)).
2011. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nallunk a kedvenc az volt amikor pihenoszekebe tettem es ringattam a pihenoszeket kozben meg egy vidam baba cd ment a hatterben. Ahogy ringattam a pihenoszeket elore hatra en is enekeltem a gyerekdalt ide-oda lengettem a fejemet. Na ettol jo nagyokat kacagot. A ferjem sokkal jobb hatassal volt ra mint en, gondolom a vastag hangja miatt. Amikor o csinalta egyenesen hahotazott a kisfiam. :)
2011. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak apának kacagott még, mikor ő dúdol és énekel neki, meg csörög neki a csörgőjével. Én hiába csinálok bármit, csak nagyokat mosolyog de hangosan nem kacag :(
2011. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen,a férfiaknak vhogy jobban áll a bohóckodás..Meg őket ritkábban látják a gyerekeink,és talán jobban örülnek nekik.Az én párom is könnyezésig-pisilésig tudja a gyerekeinket nevettetni:)
2011. jan. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek!Ez nálunk is így van, eddig is csak az apjának nevetett.Nekem csak vigyorog, de annak is örülök mindig.
2011. jan. 19. 14:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor kacag, ha rámosolygok! Vagy ha a tükörbe megmutatom saját magát, akkor beszélek hozzá az nagyon tetszik neki, akkor is szokott kacagni!

Apjára van mikor hazajövetele után szokott kacagni, "Jaj, de jó hogy itthon vagy!".


Nagyon kis vidám figura:) 3 hónapos

2011. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha finoman harabdálom a combját,lábát,talpát

Ha lengetek felette egy textilpelust

Ha a cicát meglátja

Ezekre mind nagy göndör kacajok érkeznek!

2011. jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!