Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jon a 2 honapos fiam foga?...

Jon a 2 honapos fiam foga? Ilyen lehetseges?

Figyelt kérdés

Ledobbentem, ugyanis az elobb vettem eszre a fiam inyen, hogy valami feherlik. Azt gondoltam, hogy tejmaradvany, de nem. Ez szerintem fog. Megtapogattam es kemeny, olyan, mint egy fog teteje. Azt nem tudom eldonteni, hogy teljesen attorte-e mar az inyet, vagy egy vekony szovet meg befedi. Egyebkent annyi tunet van meg, hogy kb egy hete a fiam kicsit nyugosebb estenkent, almaban is neha felsir hangosan, de fel nem ebred, alszik is tovabb, az inye azon a kornyeken kicsit duzzadt, elkezdett nyaladzani es sokkal erosebb szagu a szeklete, mint volt.

A ferjem is nezte, egy baratunk is nezte, de szerintuk egyertelmuen fog, en meg aggodom egy kicsit, mert egyreszt nagyon korainak tartom, masreszt meg ez nem is metszofog, hanem felso szemfog, marpedig ugy olvastam, hogy also metszovel kezdodik a fogzas.

Mi a velemenyetek? Van ilyen?

Mar attol parazok, hogy mi van, ha nem is fog, hanem valamilyen kinoves...


2009. febr. 2. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
metsző az hidd el, ha fog akkor az...szemfog majd egy év körül, 4 metszőfog jön alul s 4 felül...ezzel kezdenek...aztán 2-2 szemfog, 2-2 kisörlő, majd 2-2 nagyörlő...szóval az metsző csak az oldalsó....
2009. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja s nekünk felül nőtt először csak az alsó metsző a leggyakoribb
2009. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van, aki foggal születik, ne aggódj:))
2009. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Ha metszofog, akkor elegge elcsuszott, mert a metszofog helyetol balra hatra van kb ket centivel. Ez azert egy baba szajaban eleg nagy tavolsag. A ferjem azt mondja, hogy szerinte meg nem is szemfog, hanem a mogotti.

2009. febr. 2. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem metsző továbbra is, nekünk is így jött kisfiamnak s aztán mikor hátul is kinőttek fogak akkor előretorlódott normális helyre az egész
2009. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom kislánya is foggal született,a hugomnak meg a rágó fogai jöttek ki elöször!Ne aggódj,biztos nem kinövés!
2009. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!