Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álmosabb vagy aluszékonyabb,...

Álmosabb vagy aluszékonyabb, nyűgösebb lesz a baba a Chamomilla Vulgaris Ch15-től?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha beadom neki a golyókat és esetleg még éhes maradt vagy szomjas a kislányom? Adhatok neki cicit vagy teát vagy próbáljam meg neki elhúzni az időt 20 percig és utána adjak neki? Igaz az,hogy pár nap múlva kezd el hatni a homeos golyócska?

Ha még mindig megébred éjjelente akkor nem hatásos a homeopátiás golyó és adjak mellé viburcol kúpot vagy dentinox gélt?

Pár napja használjuk a chamomilla vulgaris és 2szer kap, reggel 5 és este 5 golyót a 7,5 hónapos kislányom. Amióta jöna a fogacskája(8db van és már azt mondta a védőnő,hogy hamarosan kibújnak a kisörlők duzzadt az ínyecskéje.) azóta látni sem szereti a kanalat csak rágcsál dolgokat és issza a teát és cicizne egész nap.

Éjjelente van,hogy 1,5-2 óránként cicizik.Semmi nem jó. Dentinox is jó de ha szomjas azután nem adhatok neki se teát se cicit.:( Ördögi kör.

Bocsánat a sok kérdésért!

7,5 hónapos kislány kétségbe esett anyukája


2009. febr. 2. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én ha szomjas itatnám...s kisörlők bizony fájnak én nurofent adnék neki, a homeosok ilyenkor nem sokat érnek...ha este adsz neki kis nurofent nem lesz baja, nem fog rászoni, max jobban alszik...viburcolt én enm adtam sose...chamomilla, max metszőknél hatott, de igen homeosok felerősitik először tüneteket, utána hatnak.
2009. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha beadod neki előtte és utána 30 percig ne adj neki enni és inni.

kaphatja akár 15 percenként is, a szemnfogai jönnek, ez a legdúrvább, szóval kitartás mind2töknek.

az jutott eszembe, hogy próbéld meg a ch 30-at... az erősebb, de azért kérdezz meg vmi hozzáértőt a dologról.

2009. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 -.15 percet nem elág várni a homeós bogyónál??

Üdv

2009. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszotokat és majdcsak lesz valahogyan.Hát majdcsak túléljük mint a többit fogacska kibújást is. Mennyi ideig adhatom neki 1huzamban a golyókat?
2009. febr. 2. 23:49
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ezt az aluszékonyságot csak nappalra értem.:(

Ma este 1,5 órát voltam fent vele,mert belázasodott a fogától és nyügis. Adtam neki Nurofent + Dentinoxot és aztán kinevetett. Én kész vok.Most az apja birkózik vele.

2009. febr. 2. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!