Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos kislányotok hány kg?

4,5 hónapos kislányotok hány kg?

Figyelt kérdés

Az én kislányom 2 hónapos kora óta tápszeres, 150-180 ml-t eszik, délben adok neki Hipp desszerteket (amiket már a 4. hónaptól lehet) és most van olyan 7,7 kg. 68-69 cm. Ez jó szerintetek?

Ugy tudom, hogy fél éves korára kell hogy megduplázza születési súlyát, ami nekünk 3610g volt, és ezt már most megduplázta. Nem kövér egy kicsit? Ja, és még nem furdult át, csak próbálkozik vele. Nem azért nem tud megfordulni mert egy kicsit nehéz?

Köszi a válaszokat! :-)


2009. febr. 3. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem kövér, egyik kisbaba sem az:-) mi ennyi idősen 8,2 kg volt. Mi is nehezen kezdtünk el mozogni, mert igen a súlyt kicsit nehezebb megmozdítani. De ne aggódj minden rendben van, rakd sokat hasra, hogy erősödjön a hát és nyakizma és minden rendben lesz.
2009. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kislányom ugyan ennyi idös és 7.20kg.64cm.már a negyedik honapban átfordult.nem szeretet hason lenni de miota megtud fordulni azota imádja.ha hasra rakod tedd a játékát oldalra és lehet hogy jobban oldalra fordul.
2009. febr. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom is 4.5 hónapos, ő 7,30 Kg, és 65 cm. Ő is csak oldalra fordul, még csak néha sikerül hason kikötnie. Szerintem nem kövér a kislányod, meg most még hizhatnak sokat, majd ha elkezdenek kuszni, mászni, már ugysem fognak ilyen gyorsan gyarapodni.

2009. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!