Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan előzzem meg, hogy 13...

Hogyan előzzem meg, hogy 13 hónapos babám elkapja az influenzát, ha a családban van ilyen beteg?

Figyelt kérdés
Most hívott a Dédi, hogy nem menjünk hozzájuk látogatóba, mert reggel kint volt az orvos náluk és Tata influenzás. Viszont anyósom megy hozzájuk, mert segítségre szorulnak és hozzánk is el szokott jönni. Mondjam neki, hogy ne jöjjön? Hogy terjed egyátalán? Ha kezet mos és nem puszilgatja az elég?
2009. febr. 3. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Így va mond neki meg szép ovatosan de nálunk is volt ilyesmi és én hiába mondtam a rokonomnak állitotta hogy ö nem kapta el . (hasmenés..) végül is nem betegedet meg így mi is megnyugodtunk.
2009. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oltasa be anyosod magát influenza ellen talán nem késső.
2009. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, mond meg neki, hogy ne menjen. Az én lányom 3 hónapos, és aki beteg, vagy csak a hozzátartozója az, nem jöhetnek hozzánk! Ha megsértődik, akkor sértődjön meg, nem érdekel. A gyerek egészsége a legfontosabb!!!

2009. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!