Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van kepetek arrol, hogyan...

Van kepetek arrol, hogyan kell kinezni egy fogacskanak, amikor kibujik a foga? Vagy elotte, mikor begyullad?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem nincs de én sem tudtam mielőtt nem bujt de annyira egyértelmű volt mikor áthasadt az ínye meg előtte már átlátszódott a kis fehér fog mikor megrepedt meg mondom egyértelmű volt :)

lassan bujik elő de nekünk kis hegyesek :)

2011. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Képem nekem sincs,bár lefotózni sem engedné a fiam.. :)

Ahogy az előttem szóló irta,én sem tudtam,hogy hogyan néz ki,de amikor kezdett kibújni a foga teljesen egyértelmű volt!

A bedagadást ne úgy képzeld el,mint amikor nekünk be van dagadva a foginyűnk,és a fél arc fel van puffadva:)

Csak minimálisan az inye,1 picit duzzadtabb,és látszik alatta 1 fehér kis csik (ez a fog),majd amikor áttöri az inyet,akkor is 1 kis fehér csíkocska van kint,kis reszelős :))

Kb. ennyi,nálunk legalább is igy volt!

2011. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kerestem képet, ezen valamennyire látható:


a két alsó, az egyik már picit kezdett áttörni.


[link]



Én amúgy csak az alsóknál láttam, hogy jönni fog, a többi (felsők, rágók) csak picit duzzadtak voltak, aztán áttört.

2011. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Fiamnak dececember közepén bujt ki a 2 alsó.

[link]

2011. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sorry december:)
2011. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!