Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma tolti a 7 honapot a kislany...

Ma tolti a 7 honapot a kislanyom, nyoma sincs meg fogacskanak. Ez gond?

Figyelt kérdés
megjegyzem 35. hetre szuletett, anyatejes, 6. honaptol hozzataplalom. meddig nem keso?
2011. febr. 28. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
ha nyoma sincs, akkor az nagy gond. De szerintem ezt kb két hónaposan nézte az orvos megvannak e a fogak, mert pontosan kirajzolódnak az ínyen, ott te is akár meg is tudod számolni. Ha megvannak csak nem bújtak ki, akkor nincs semmi gond, majd kibújnak.
2011. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiamnak, lányomnak 9 hónaposan jött ki az első foga.

7 hósan nyoma sem volt.

2011. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat itt nem igazan torodik az orvos, nem Magyarorszagon elunk, csak a kotelezo oltasokkor latta, nem vizsgalta soha. persze ha vegigviszem az ujjam a foginyen ugy erzem hol kellene legyen, de nem bujik egy se...
2011. febr. 28. 15:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond, a lányomnak 15 hónaposan jött az első. Az a jó, minél később jön, mert annál erősebb lesz a fogzománc. Én is aggódtam, de a védőnő és a doki is megnyugtatott és mondta, hogy örüljek neki. Ne aggódj, felesleges.
2011. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos a lányom és még nincs foga.A védőnő szerint még ez sem gond.Azt mondta 17 éve védőnő de olyannal még nem találkozott hogy nem jött volna ki a foga a gyereknek.
2011. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnak az egyéves tanácsadáson még egy foga sem volt. 13 hónaposan jött ki az első fogacskája. MOst 14 hónapos és 4 van neki:-) Üdv.
2011. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Holnapután lesz egy éves 30.hétre született manócskánk,és most bújik az első foga:)
2011. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

de jo, akkor nem aggodom.

azert izgultam emiatt mert aposom meselte hogy neki emiatt 2 testvere halt meg kisbaba korukban, mert nem bujt ki a foguk, egyeltalan, akkoriban ez gyerekbetegseg volt. (vagy 80 eve)

2011. febr. 28. 15:29
 9/10 anonim ***** válasza:
8fél hós a fiam, most jött ki az első foghegyünk :)
2011. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan jött ki az első foga a kislányunknak,nem kell aggódnod!
2011. márc. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!