Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jároka vagy álloka, az a...

Jároka vagy álloka, az a hálós valami, az meddig kell a babáknak? Kisfiam 1 éves még kell?

Figyelt kérdés
illetve ugy értem meddig használjátok?
2011. jan. 20. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha eddig nem kellett, akkor most már minek??
2011. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
épp ez az hogy van,és azért kérdem hogy ki meddig használja,mert kiaakarom selejtezni,mert sok helyet foglal,végül is ne m sok idöt van benne
2011. jan. 20. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, a hálós verzió. 13 hónapos a fiam, mi most hétvégén fogjuk elrakni...Felesleges, csak akkor raktam bele, ha épp kiszaladtam kivinni a szemetet, vagy a postás jött. Ennyi időre a kiságyba is belerakhatom szerintem. Így lesz hely kisasztalnak+kisszéknek :))
2011. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha nem is használtunk járókát. 16 hónapos lesz, nem is maradna meg benne egy percre sem. Anno próbáltam az utazóágyba beletenni, de üvöltött. Akkor meg minek erőltessem? :))
2011. jan. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én még biztos hagyom, most egy éves, de 2 naponta porszívózok, addig benne van, vagy ha mosdóba megyek, vagy posta, vagy ha főzők és cibálja a nacimat:)

max fél órát van el benne, de az pont elég is.

nálunk marad még pár hónapig.

2011. jan. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!